Wpis z mikrobloga

Mireczki powiedzcie mi jedną rzecz, o co chodzi z tym całym zachwytem do osoby pezeta?
Dla mnie to on jest całkowicie zbędny, a #!$%@? chyba jeszcze bardziej niż małysz.
Małysz #!$%@? ale jest charyzmatyczny, drugiego takiego wafla to juz nie bedzie, i to lizanie dupy jest wyjatkowe xd a pezet jedyne co wnosi do streama to czytanie czatu i "pozdrawiam", "serduszka" .

PEZET OUT
#danielmagical
FreeLaY - Mireczki powiedzcie mi jedną rzecz, o co chodzi z tym całym zachwytem do os...

źródło: comment_ptRmsIXzd2IDl3cMGuGrKMYoaRwNJKA9.jpg

Pobierz
  • 9
@FreeLaY: to wyobraź sobie co by było bez niego. Gruby by załatwiał sprawy, pedofil walczył z fazą po mefce i nic nie wnosił do strema, Małysz po chwili oglądania #!$%@?, jedynie Jaca i Goha coś robią ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@FreeLaY: ja osobiście wolę jak on poczyta czat uszanuje donejty, niż reszte meliniarzy co się im w dupach poprzewracało i nic już nie szanują. No i Małysz wyjątek on wszystkich szanuje za bardzo.
No ale ile Mirków tyle opini ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozdrawiam ( ͡º ͜ʖ͡º)
@FreeLaY: zaden z nich (grubas, Seba, Malysz, Pezet, itp. itd.) sam w sobie nie jest fajny (i widac to po streamach, na ktorych zostaja/zostawaly pojedyncze osoby). Fajne i ciekawe jest skupisko tych wszystkich roznych osob w jednym mieszkaniu. Ja bym nie dosc ze nikogo nie wywalal, to jeszcze dodal np. Arsena czy Dagmare (smerfetke) - wtedy dzialoby sie jeszcze wiecej ( ͡° ͜ʖ ͡°)