Wpis z mikrobloga

Ciekawostka na piątkowy wieczór! Może nie wiecie, ale aktualnie najlepsze rockowe duo (jak ja czekałem na porządne rockowe duo, od kiedy The Black Key przestali dawać oznaki życia), albo nie, najlepsze indie rockowe duo (prawdopodobnie) na świecie pochodzi oczywiście z Australii (zaskakujące! [wcale nie]), ale to nie jest najlepsze w tej historii (bo Australia już przyzwyczaiła do imho najlepszej sceny indie globu [Polska jest u mnie na drugim miejscu]). Nazywa się ten ówże zespół Polish Club, a jego skład ma znajomo brzmiące nazwiska Nowak i Pająk :D

Jak miło, że do renesansu scen indie z antypodów przykładają swoją rękę ludzie powiązani z odległą Polską. Kocham tamtą scenę. Ich muzyka ma w sobie coś, czego nie ma muzyka z reszty świata. Jakiś taki vibe, że jak słyszę kawałek, który porusza mną w pewien sposób to mogę z dużym prawdopodobieństwem zakładać, że zespoł pochodzi z Australii lub Nowej Zelandii.
#muzyka #muzykaindie #indie #indierock #australia #nowazelandia


http://www.chuggentertainment.com/tours/the-preatures-2017/
XsomX - Ciekawostka na piątkowy wieczór! Może nie wiecie, ale aktualnie najlepsze roc...
  • Odpowiedz