Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Brzydze sie kobiet ( psychicznie , fizycznie mnie pociagaja ) . Z wszystkich , z ktorymi do tej pory bylem zawsze byl jakis problem . Szkaradne malostkowe charaktery , nie potrafiace sie cieszyc chwila , psujace wszystko marudzeniem i narzekaniem , bez zadnej inicjatywy ze swojej strony , depresyjne , zakompleksione , niepewne siebie , slomiany zapal , slaba wola , przejmowanie sie opinia innnych , wierzace w boga . Hola hola mireczku , pewnie sam swiety nie jestes - oczywiscie ale i tak o niebo lepszy . Oho , "freethinker here" za wysokie hehe ego - traktowalem je niestety szczerze i na rowni ze soba , co pewnie bylo przyczyna mojej kleski . Kiedys wydawalo mi sie , ze kobieta i mezczyzna sa rowni na plaszcyznie umyslu , nigdy sie chyba bardziej nie pomylilem xD Oskarzeniom o mizoginie i stulejarstwo wymkne sie - nawet najmniej inteligentna z nich byla 100 razy sprytniejsza ode mnie manipulujac emocjami i oczywiscie swoim cialem . No tak to jest jak sie wybiera ksiezniczki hehe - nietrafione , wiekszosc z nich byla raczej srednia 5/10 ( nie jestem wybredny xD ) . Tylko z siostra i przyjaciolka moge rozmawiac jak z czlowiekiem , rzadko wykazuja logikerozowychpaskow . Chyba przez to zostane juz foreveralone , bo mam serdecznie dosyc tych inb , ktore robia rozowe . (,)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 18
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja najbardziej bogate wewnętrznie dziewczyny poznałem na wspinaniu się. ale pewnie to można uogólnić - kobiety które mają zainteresowania inne niż instagram, nie będą koniecznie tępymi dzidami. ale przyznam rację - większość to jest #!$%@? dramat.
  • Odpowiedz
OP: @Wasz_Pan; @kwasnydeszcz; oho juz argument apo wieku , "co ty wiesz guwniarzu , zycia nie znasz hurrr" xD Wiem tyle ile wiem , rzecz jasna sa bardziej doswiadczeni w tej kwestii ale pisze ze SWOJEGO doswiadczenia . PS : kwasnydeszczu , to sa ANONIMOWE wyznania , jakbym chcial pisac , ze mam 20 lat to bym napisal ... Widac zapiekla opinia od "gnojka" skoro to musisz
  • Odpowiedz