Wpis z mikrobloga

Witam.
Kupiłem monitor aoc g2260vwq6 https://www.morele.net/monitor-aoc-g2260vwq6-gaming-818071/
I mam 2 problemy, po pierwsze, przy tych wymagających grach, zaczynają pojawiać się poziome "fale", dobrze je widać na ciemnym, czarnym tle, po drugie, jak mam ustawione na wykopie ciemne tło, i przeglądam np: mikroblog, to przewijając stronę białe litery zostawiają czarną poświatę (jest tylko jak ruszam scrollem) Oczywiście problem występuje na wszystkich stronach z ciemnym tłem. Jak się pozbyć tych problemów? Grafika GTX 950
#monitory #komputery #informatyka #elektronika
  • 23
Od wczoraj, na starym monitorze też występowały takie fale, jednak tej czarnej poświaty nie kojarzę żeby występowała.
To ma ktoś jeszcze jakieś pomysły? Spróbuje dzisiaj podłączyć monitor prosto do kontaktu, może to zadziała lub innej listwy.
Problem z falami, chyba zniknął właśnie po podłączeniu monitora prosto do kontaktu, jednak poświata przy przesuwaniu strony nadal występuje
@tamdolicha: dvi-d
@WhRs: Upewnił bym się pierw czy to nie wina przeglądarki. Na jednym z starszych komputerów mam tak że jak przewijam to cienie od liter zostają jeszcze na chwile - czarna poświata. Sprawdź przesuwając jakąś linie w Paincie czy to na pewno monitor.