Wpis z mikrobloga

Gif los #gownowpis #gimbusy #alkoholizm
Też was #!$%@?ą gimbusy proszące żuli i prawilnych ludzi, żeby im kupili alkohol. Moim zdaniem to jest już wyższy poziom #!$%@?, bo jak podchodzi do mnie "gimbusiara" żebym jej kupił litr czystej na melanżyk, to mam ochotę tak jej #!$%@?ć lute na ryj, żeby zbierała zęby z podłogi, ale zawsze razem z nią musi być 5 gimbusów i psiapsiułki,bo sama się boi spytać, a najlepsze jest to, że jak powiem "NIE" to dziopa aż tak prosi, że normalnie gałe by mi #!$%@?ła, a jeszcze "ziomeczki" z tyłu: Goryl mordo no ty nie kupisz, weźźź oddam ci z prowizją. Wkońcu się przełamuje i kupuje im to alko, tylko po to żeby zobaczyć jak po jednym łyku leżą w fosie, żygają gdzie popadnie i cały czas dmuchają sobie na ryje żeby mama nie wyczuła XD. Dodatkowo robię profit na tych cieciach nie oddając im reszty plus dają mi tę ich "prowizję".
Ja tam do 16 roku życia jak ktoś miał jedną fajkę na 5 osób to się uciekało do innej wsi XD żeby sobie zajarać fajkę z chodnika XD.
źródło: comment_21OCs4uLqFBWFb3EXsWYWJEsUiznQzwW.jpg
  • 3
Właśnie zdaję sobie z tego sprawę, ale pić codzennie to już przesada, a potem umieszczać na snapie jak oni się nie #!$%@?. Ale zawsze chciałem zabawić się w konfidenta ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciekawe co by zrobili ( ͡ ͜ʖ ͡) gdyby tak ktoś zadzwonił na 997 ;)