Wpis z mikrobloga

Archerowi ukradli Gopro z kartami SD, więc sami rozumiecie chyba filmów ze zdobywania Rakki nie będzie (ʘʘ)

Wystarczy tego lezenia. Jutro wracam na front!

#fordemhot
#forkurdistan
#forpoland
#foreurope

Stan zdrowia 6/10. Musi wystarczyc.

Zabieram oczywiscie zapas kartek i flamastrow zeby wyslac tym, ktorzy zdecydowali sie nas wesprzec zamawiajac komplet naszywek, zdjecia z frontu z Waszymi spersonalizowanymi tekstami. Niektore powalaja na podloge, macie wyobraznie!

Sprzetowo zaszly pewne zmiany, a mianowicie, przede wszystkim rozpadly mi sie buty (Haix Desert) juz jakis czas temu co pewnie dostrzegliscie w moim ostatnim filmie na Youtube. Od tamtego czasu biegam w obuwiu znanej i szanowanej firmy "sport". Jest partyzancko coraz bardziej.

Jednak co najgorsze ktos zawinal mi pas, a razem z nim torbe zrzutowa, duze i male cargo. Gopro z bateriami i kartami sd, rekawiczki, okulary balistyczne x2 i czolowke. No troche #!$%@?, nie powiem.

Ale skoro kurdowie biegaja w sandalach to i ja moge bez rekawiczek.

W Raqqa przekroczylismy juz mury starego miasta! Niestety w zwiazku z tym walki sa coraz ciezsze, a ryzyko coraz wieksze.

Ale sie nie przejmuje...bo dorwalem pol paczki oryginalnych Marlboro

#syria
#archerpl
Pobierz
źródło: comment_ssmIzm5DeDV2NF01Vlt0Tho7nc2PRdsx.jpg
  • 8
@Tosca303: przyznam szczerze, że ja nie wiem jak to będzie wyglądało z boku: Karcher zamiast walczyć, będzie sobie biegał po Rakce i kładł jakieś kartki, mazał po nich i robił zdjęcia. On ma chyba do zrobienia kilkadziesiąt albo i kilkaset zdjęć (ile było tych zestawów naszywek?). Będzie wyglądał jak z psychuszki.
@virgola: Panjee, tak jakby teraz nie wyglądał tak przecież w oczach mireczków xD On ma tak niski tutaj PR że nawet na pożądne kombat futydź by tutaj narzekali - a tak, to może jakieś fajne fotki z Rakki się trafią. (??????) A tak na poważnie to miał pisać po murach - widać że będzie pisał na kartkach. Zawsze szybciej.
@matador74: najpierw niby umiera jego cumpel z odziału, potem niby cofa, że to był koleś z obozu szkoleniowego. Miał wrzucać całą masę fot i akurat, ale tak kompletnie przypadkowo, ktoś mu zaiwanił aparat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeżeli ten arczer jest komandosem w Rakkce to ja jestem imamem ( ͡° ͜ʖ ͡°)