Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirabelki (i Mirki)
mam 25 lat i zakola. Tragedii jeszcze nie ma, ale w tym tempie do 30 będzie już to wielki problem. Ktoś powie prawdziwy mężczyzna jak łysieje to #!$%@? się na łyso i przyjmuje to z honorem, a #!$%@? robią sobie zaczes na pożyczkę.

Na łyso kompletnie mi nie leży do mojej twarzy i stylu (smart casual), na zaczeskę nawet nie komentuję.

Tylko jest jeszcze trzecia opcja - przeszczep włosów. Efekty są naprawdę dobre i naturalne. Ew. po wielu latach można zabieg powtórzyć.
Mam jednak pewne opory przed tym "co ludzie powiedzą". Mam dziwne wrażenie, że przeszczep włosów jest traktowany jako brak pewności siebie i samoakceptacji.

Nie widzę jednak powodu, dla którego coś, co jest dostępne i nieszkodliwe, miałoby być dbaniem o siebie innym niż pójście spaślaka na siłownię i ogarnięcie się. Od strony finansowej problemu nie ma żadnego, stać mnie bezproblemowo.


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirabelki (i Mirki)
mam 25 lat i z...

źródło: comment_0iGWfpHpE5BTN9F2w9syYuDynJG4GHAh.jpg

Pobierz

Przeszczep włosów?

  • Tak 61.3% (49)
  • Nie 38.8% (31)

Oddanych głosów: 80

  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: co #!$%@?.
Kto ci takie bzudry naopowiadał ale piszesz ten post więc w sumie. Nie myl bycia mężczyzną z narcyzmem.
Tylko narcyzi maja we wszystko #!$%@?. Kupuj jakis kosmetyk na włosy, będziesz smiesznie wygladal w zakolach a jak pasuje tobie lysina to się na nią tnij