Wpis z mikrobloga

Miałeś chamie złoty róg. Tymi słowami zacznę. Mahon po drunkstreamie z Daną dostał takie go boosta, że jego zasięgi znajdowały się gdzieś miedzy Walikonixem, a Magicalami. To nie byle co. Cieszyłem się razem z nim bo polubiłem nawet gościa. Potem nastąpiły problemy w domu, brak szacunku ze strony brata i ojca przez co czasami w ogóle wieczór nie był prowadzony tak jak agent z Prison Break by tego chciał. Gruby, który zobaczył jak inni traktują Mahona i też zaczął się rzucać widząc, że przecież i tak on nie ma szacunku u nikogo, ustawa przeciwhazardowa, a kończąc na Nochabaalu, który "nie wiedział" widocznie czym jego love wypełnia czas wolny po pracy. Teraz został jeszcze "Dawid Koks stream", który zbiera co jeszcze zostało z tego szybko gasnącego streamowego giganta.

p.s wspomniałem tagami Dane z dwóch powodów. Pierwszy oczywisty. Prawdziwe zasięgi pojawiły się dzięki niemu. Po drugie czasami lepiej jest współpracować z widzami i wspólnie się docierać dzięki czemu wychodzą obopólne korzyści. Tego na grupie Meneli gdzie zebranym tam fanbasem Mahona są głównie dzieci nikt nie rozumie.

Wybaczcie za długość Mirki. Rzadko się rozpisuję, ale jak już polecę... ( ͡º ͜ʖ͡º)

...

#danielmagical #mahonek
  • 16
@rafikz1: XDDDDDDDDDDDDDDDD typie jak oglądasz go od kociołka z fałszywcem to sie nie wypowiadaj bo on od zawsze ma wiernych widzow i 1k na stream to była norma 1k+ poza tym mahonek był pierwszy ktory pomogl danielowi jak on mial max 600 widzow a jak mahonek do niego przyjechal to mial 2k
@dominika-baczek: XDDDDDDDDD typie oglądam magicala od czasów hitboxa i mahonka od czasów gdy miał po 40 widzów na live, mahonek pierwszy pomógł Danielowi to fakt, ale pomoc Daniela wobec mahonka była 10x większa. Przed pomocą Daniela mahonek miał po 1-2k ludzi, a Daniel po 10k, więc tu nie #!$%@? swoich filozofii gdy gówno wiesz
Tak sracie kto komu pomógł, a mahonek wcale o to nie prosił, a wręcz przeciwnie jemu przeszkadza taka widownia, większa presja, cięzej foczki na omegle wyrywac itp i do tego klamka dochodzi
@GenPi: właśnie o to chodzi zielonki z tagu chyba zapomniały że to inny kontent , i tutaj nie ma jak ztriggerować gohy , dla mnie porażka o ile @mahonek to czyta to pamietaj że są widzowie którzy byli z tobą praktycznie od początku i nie mają po 16 lat , lvl 30 here , zawsze sie przejmował a teraz aż nadto wiadomo doszła endżi i pociski nie tędy droga panie mahon
@GenPi: on o tym dobrze wie , przecież ma konto na wykopie , a to że odwołuje stremszoty to tylko jego bajka on nie będzie małpą sterowaną jak inni ludzie ze stream-ów dlatego że sam pracuję i wiem jak to jest pracować na produkcji bo sam pracowałem w podobnej branży
@dominika-baczek: mahonek wyszedł z incicjatywą i Daniel się zgodził i tym samym mu pomógł. Tak samo Daniel wyszedł prędzej z inicjatywą wspólnego kociołka, mahonek się zgodził i tak samo pomógł Danielowi :)