Wpis z mikrobloga

Dawid
Narcyz, atencjusz, który podpatrzył pomysł od Brata bo brakuje mu pieniążków robi z siebie debila w internecie. Wykorzystał fakt, że jest Bratem Adriana, dzięki któremu ma te 200/300 widzów i ludzie go donate'ują. Zaczał streamować z myślą o pieniądzach, a nie dobrej zabawie.
Jego dziewczyna dobrze mówi

Skończ się ośmieszać

Byłoby super, gdyby ktoś zmienił mu klucz strumienia ten debil by się nie połapał.


#mahonek
idkhowtoswim - Dawid
Narcyz, atencjusz, który podpatrzył pomysł od Brata bo brakuje ...

źródło: comment_MCBkzHmW9j1vJ0kyp0WrWWEXS76Kgxxg.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@cienkiboleq: Który by chciał streamować?
Jak była ta kłótnia, że Dawid w jego pokoju streamował to Babcia do Mahonka "Dawid też chce sobie zarobić", po czym Adrian od razu zmutował mikrofon. On może chcieć streamować bo chce zarobić. Owszem może trochę sprawiać mu to frajdy, ale jego głowny zamysł to zebrać z tego hajs
  • Odpowiedz
Adrian zaprosił Killera. To Dawid od razu zaprosił Dziadka swojej dziewczyny.
Adrian odpalił Milionerów to Dawid sekunde później też odpalił milionerów.
Nieźle
  • Odpowiedz
@idkhowtoswim: no że strimuje dla hajsu strasznie widać i czasami tam się ludziom wymykało jak o nim gadali albo z nim xD babka chyba raz i ta jego dupeczka . ale co, jesli te 300 osób ogląda, choc z tego pewnie 100 to shoterzy to nie widze nic w tym złego, przynajmniej już się nie wpieprza do brata
  • Odpowiedz
@idkhowtoswim: ja ogólnie u mahonka to nawet lubiłem z nim strimy, czasem się troche napinał, nawet jak się kłócili uważałem że to całkiem ciekawe, ale jak właćzyłem solo, zobaczyłem że maski zakłada na omegle, lipka trochę
  • Odpowiedz
@idkhowtoswim: zgnij zielonko! Dawid jest spoko faktycznie wtedy u mahonka troche przegial dziwnie sie zachowywal odwalal ale jak juz zobaczyl z czym to sie je te strimowanie to nawet fajnie mu to wychodzi ale moglby bardziej szanowac widzow :P pozdro dawid!
  • Odpowiedz
@idkhowtoswim: ale co to za opinia? nic odkrywczego. jezeli ma brata strimera to czemu ma nie skorzystac zeby sie wkrecic? a taki przyklad gimper wykreowal kolege ignacego. atora tez podpromowal. taka jest naturalna kolej rzeczy... jak masz znajomosci to korzystasz.
  • Odpowiedz