Wpis z mikrobloga

@LKRISS: Regulamin i tak ma 8 stron których część osób i tak nie czyta, dodawanie kolejnych akapitów nie poprawi tej tendencji. Podajesz tutaj wyciąg z CRC simrace.pl i piszesz, że to podstawa, do której sam książkowo się nie stosujesz. Każdy kierowca tym bardziej ten doświadczony powinien w trakcie wyścigu kierować, się zdrowym rozsądkiem, nawet najbardziej rygorystyczne regulaminy nie pomogą gdy się ich nie czyta lub nie rozumie.
ACLeague - @LKRISS: Regulamin i tak ma 8 stron których część osób i tak nie czyta, do...

źródło: comment_3DjXoReHWullPeF2lq3Ln16BxprP0cC4.jpg

Pobierz
@LKRISS: Rzeczywiście chyba nie ma. W sumie nie wiem dlaczego. Wydaje mi się, że były zapisy dotyczące przestrzegania zasad CRC. Już teraz nie pamiętam, czy rzeczywiście taki zapis był w regulaminie do poprzedniego sezonu i teraz został usunięty, czy go przy tworzeniu regulaminu przeoczyliśmy.

Regulamin był tworzony przed VII sezonem. W tworzeniu jego szkieletu uczestniczyłem osobiście, jednak konsultowany był chyba ze wszystkimi i każdy miał wgląd w wersję roboczą, więc jak
@LKRISS: Trafnie zauważyłeś. No a co do sytuacji z gifa @ACLeague to moim zdaniem tam nie jest taka oczywista wina tego z tyłu (LKRISS?). W momencie apexu przód jego auta był jakoś właśnie na wysokości fotela kierowcy z przodu. Tylko no problem w tym, że to się działo w bardzo szybkim tempie, więc ten z przodu nie mógł już raczej zareagować aby uniknąć kolizji.
@TheSznikers: No tak, wina LKRISSa, bo już nie mogłeś zareagować, tylko chodzi mi o to, że moim zdaniem same divebomby jako takie nie powinny być karalne. Jako załącznik wrzucam klasykę gatunku, niby chamską dive bombe, ale w 100% czysty manewr.
patyk15 - @TheSznikers: No tak, wina LKRISSa, bo już nie mogłeś zareagować, tylko cho...
@LKRISS: wiadomo ze w ferworze walki takie bledy sie zdarzaja, tak jak u mnie i shogela jak wrzucalem u was na forum. Ja tylko nie rozumiem czemu starasz sie być takim agresywnym obrońca moralnosci jednoczesnie nie widzacym jak jego koledzy z zespolu naginali zasady do limitu i jak jego koledzy z czolowki na t2 sami sie wyeliminowali. Nie mowie ze nikt z ACL nie przeginal z jazda po za torem, ale
Ja nic nie zgłaszam, jedynie pokazuje dla przykładu.


@TheSznikers: Pewnie nie powinienem się odzywać, bo tylko kręcę (słabe) czasy a nie jeżdżę wyścigów ostatnio, ale zaryzykuję ;) Kiedy brałem udział w jednym z treningów przed sezonem, to było tam różnie z jazdą i przestrzeganiem regulaminu. Moim zdaniem powinno być więcej takich gifów wraz z takimi opisami jakie wrzuciłeś, gdzie widać czarno na białym gdzie był błąd. Super materiał, szkoda że "schowany"