Wpis z mikrobloga

@Sofa: Edym jak najbardziej działa, chociaż przynajmniej w Łodzi często mają pustki w sklepach stacjonarnych i warto robić rezerwację przez internet. A co do Pico to nie wiem w jakim sensie ma być warty czegoś, ale mam go już ponad pół roku i jedyne co mi w nim przeszkadza to 22mm, poza tym jest świetny i bardzo trwały.
@Sofa: Jakbym miał obecnie kupować coś innego, to Smoant Battlestar albo Charon, niestety w Polsce chyba dość kiepsko jest z dostęnością, a boję się, że przez Fasttech albo Gearbest zatrzymają przesyłkę. Wyszedł iStick Pico 25mm, ale nie ma go w Polsce póki co. Jest jeszcze SMOK AL85, ale wątpie że byłby koniecznie lepszy od Pico. Ostatnio zamawiałem z Edymu do domu i jak najbardziej nadal wysyłają.
@Sofa: pod kątem wytrzymałości Pico jest spoko bardzo. Marek W. ściąga rzeczy od majfrendów, możesz go podpytać, jest na bieżąco z ciekawostkami. W Polszy w podobnej cenie nie ma chyba nic ew. używki może
@Sofa Pico (czy Pico Mega) jest bardzo dobrym zasilaniem. Jak mu wrzucić alternatywny soft, to już w ogóle zajebista maszyna, z możliwościa zmiany ustawień na kompie i wrzucaniem do moda.

Ograniczenie wielkości parownika można obejść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Android
  • 1
@majk90 Znam problemy z konektorem w cubie i rxach. W evicu vtwo mini bez podkładki nigdy problemu nie miałam (na aro supreme i limitlessie), ale podkładka to i tak plus bo się nie rysuje. Chyba zakupię tego primo. Dzięki za pomoc.
@Sofa a ja polecę też smoka al85. Cudów od niego nie oczekiwałem, 25mm tanki wchodza ale lekko wystają (jakieś 0,5mm). 85W z jednego ogniwa, przyzwoita jakoś wykonania