Wpis z mikrobloga

  • 0
@Polanin po prostu nie interesowałam się nigdy życiem osobistym dudy i swoją wiedzę czerpie jedynie ze zdjęć. może wiesz coś więcej na temat tego np, że zamierza z nim wziąć rozwód po przebytej kadencji, skoro napisałeś, że przedłużone tylko ze względu na to
  • Odpowiedz
  • 2
@Polanin ja nie wyraziłam żadnego zdania, ja tylko pytam, skąd to wiesz i proszę, żebyś więcej o tym napisał. gdzie napisałam coś, gdzie ludzie mogliby przyznać mi rację? na dodatek podkreslilam, że nic o jego osobistym życiu nie wiem
  • Odpowiedz
  • 1
@Polanin to było bardziej w formie pytania, skoro uważasz, że to małżeństwo tylko na papierze,to chyba Ci chodziło o to, że Agata nie chce być z Andrzejem
  • Odpowiedz
@AmonGoeth: Ta nagonka na Agatę Dudę jest żałosna. Ja uważam, że jest jedną z najlepszych pierwszych dam. Elegancka, z gracją, zna języki, dobrze się prezentuje przy mężu. Do tego zaglądam często w zakładkę "Pierwsza Dama" na stronie prezydenta i widzę, że pełni swoje obowiązki tak jak powinna - wizyty w różnych placówkach, spotkania z różnymi ludźmi. Nic więcej nie musi robić. To, że Maria Kaczyńska komentowała np. kwestię aborcji to
  • Odpowiedz