Wpis z mikrobloga

Najpierw weryfikowałem info z PDM z #banggood i wpadło na celny, od tamtej pory ta metoda może zmniejsza VAT, ale tylko go zmniejsza, a nie jak tu niektórzy pier... wyklucza czy minimalizuje. Jedynie go ZMNIEJSZA reszta to loteria.
Niedawno pojawiła się nowa metoda wysyłki Europe Registered świadczona przez FORAM4PX pośrednika z #gearbest Przesyła pojawia się w trackingach dopiero w Austrii. Metoda nowa i już wam mówię, że VAT ominiecie, albo nie... Także metoda taka sama jak inne i wcale nie pewniejsza. Mi właśnie przesyłkę zatrzymała kontrolna celna.
Spoko liczyłem się z tym i nie mam zastrzeżeń, ale mówię to, bo wkurza mnie te zaklinanie rzeczywistości osób zamawiających 2 przesyłki na rok, że znaleźli złoty środek na omijanie VAT przez powyżej wymienione sposoby.
galeon - Najpierw weryfikowałem info z PDM z #banggood i wpadło na celny, od tamtej p...

źródło: comment_Ny58698g3LBnTqb3M3SG9cakCnE0S70A.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
@kruprz: @Andczej: Koledzy to może wskazywać, że wsio jedno jaka forma przesyłki. Można mieć szczęście, albo go nie mieć. Dam znać czy mnie Europe Registered przyniesie list o VAT czy od razu telefon.
  • Odpowiedz
@galeon: gdzie są statystyki potwierdzające zmniejszenie szansy na VAT? Bo rozumiem, że takie muszą być skoro Ciebie też denerwuje przedstawianie opinii po jednych zakupach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PaulStone za plusowane hejciku na reflinkowcow od trolla który pisze tak że ciężko go zrozumieć i nie wiadomo czy chociaż 1% z tego co napisał jest prawdziwe bo hejtuje wszystko jak leci

  • Odpowiedz
@Andczej nie zmienia to faktu że jest w tym trochę prawdy, ale nie bierz tego do siebie bo to nie ty śmiecisz tag po kilka razy dziennie 7 dni w tygodniu reflinkami i praktycznie non stop tymi samymi towarami które codziennie wrzuca kilka różnych kont. Ale jak cię to uraziło to sorry.
  • Odpowiedz
Ba są pod tagiem quality content jak twoje co jakiś czas, Pirza itp jest cebula która balansuje na krawędzi ale ma względy bo była pierwsza i prócz linków, mają stronę, bota I ogólnie ogromny wkład i są też coraz to nowsze konta które nawet #!$%@? obrazki od cebuli kopiują. Nie wrzucam wszystkich do jednego worka dziwne że ty się utożsamiasz z tymi spamerami. Taka prawda.
  • Odpowiedz