Wpis z mikrobloga

@medykydem:
Nie usunę, to że jesteś tu 7 lat pokazuje jakim szemranym człowieczkiem jesteś.
Chciałbym zobaczyć tych wszystkich ludków którzy hejtują kogoś grożąc śmiercią/#!$%@? w takiej sytuacji którą mu (lub komuś) życzą.
To jest żałosne - w sumie co się dziwić, więcej dzieciaków jest na wykopie niż wśród widowni Rafonixa.
@sqrtx: już mnie człowieczku oceniłeś wcześniej. Dlatego nie oczekuj, że będę cię poważnie traktował :) pluj sobie do monitora, pluj.

Chciałbym zobaczyć tych wszystkich ludków którzy hejtują kogoś grożąc śmiercią, #!$%@? w takiej sytuacji którą komuś życzą.

Przecież Rafonix wyskakiwał z tekstami tego typu xDD

To jest żałosne - w sumie co się dziwić, więcej dzieciaków jest na wykopie niż wśród widowni Rafonixa.

Widziałeś listę jego wielbicieli? Same małolaty ( ͡
Przecież Rafonix wyskakiwał z tekstami tego typu xDD

Wyskakiwał, ponieważ to wy zaczęliście!
Mówił to pod presją - jestem ciekaw, jakbyś zareagował gdyby kilkaset/kilkanaścietysięcy ludzi zaczęło cię obrażać - milczyłbyś czy odpowiedział agresją? (nie da się na to normalnie odpowiedzieć).
Może małolaty, ale to jest już przesada - wątpię, że każdy z was tutaj to dorosły - zdarzy się kilkuletni użytkownik który skończył 20 lat i postanowił kogoś poobrażać.

już mnie człowieczku
@sqrtx: Polaczku biedaczku, bronisz typa, który wyzywa randomów przez telefon, pobił niepełnosprawnego, demoralizuje młodzież i wali sobie konia na showupie. Jesteś takim samym śmieciem jak on. Ale bym Ci chętnie lepe #!$%@?ł, byś upadł i sobie głupi ryj rozwalił.
@sqrtx usuń wreszcie to konto. Jesteś tak samo zdemoralizowany jak #rafonix. Ten patol powinien pójść na jakieś leczenie psychiatryczne i do AA.
I tak w ogóle to ja nic nie zacząłem. Nawet tego typa nie znałem, bo to jest ulubieniec gimbusów.
@Sakuy: Kolejny pan myli parę rzeczy...
1) Nie obraniam go, obranianie, a chęć pokazania że pewna społeczność niszczy komuś życie za to, że pewien człowiek robi coś złego jest o wiele gorsze niż pobicie niepełnosprawnego, demoralizacje młodzieży i walenie konia na showupie. Śmieciem nazywasz użytkownika który mówi jak najbardziej fakty - przynajmniej robię w końcu coś innego niż pisanie ,,ty #!$%@? #!$%@? zielonko usuń konto'' - jak każdy z was.
Co
@sqrtx: My nie nie niszczymy nikomu życia, on sobie je sam zniszczył. Pamiętaj chłopcze, neutralność w obliczu niesprawiedliwości to jak sprzymierzenie się z wrogiem.