Wpis z mikrobloga

  • 1
@Godziu73 Drogi MultiSportowcu! 

Wiemy, że podstawą udanego treningu jest regeneracja, dlatego przesyłamy Ci 2 kody eMultiBilet Premium 2D, które możesz wymienić na bilety do kina. Zabierz bliską osobę na seans i pozwól sobie na chwilę relaksu!

Twoje kody do kina znajdziesz w załączniku w formacie PDF.

Jak to działa?

Wybierz kino i termin seansu. Do wyboru masz ponad 140 kin w całej Polsce, w tym sieć kin Helios, Cinema City oraz kina
  • Odpowiedz
@sheilacooper: ja myślałam, że można sobie zarezerwować przez stronę kina a potem w kasie odbierając bilety pokazać kody ^^. Dajcie znać jak się dowiecie :).
  • Odpowiedz
Ja wczoraj próbowałam tam zrobić w cinema city: miałam rezerwację i chciałam odebrać w kasie bilety na podstawie kodów. Kolejka do kas była taka, że sobie odpuściliśmy, stania na 50 minut, nawet na film byśmy się spóźnili, nie mówiąc o tym, że ta rezerwacja dawno by nam przepadła :/ A w biletomatach tego kodu nie da się wykorzystać. Ma ktoś jakieś inne rozwiązanie?
  • Odpowiedz
@Vonsatch: hmmm, ciężko powiedzieć po trzech latach :D. Ale wydaje mi się, że rezerwowałam bilety przez stronę a przy kasie mówiłam, że chce odebrać rezerwację i mam kod.

A znowu jakaś promocja jest i dają bilety?
  • Odpowiedz