Wpis z mikrobloga

Mirki, w wakacje chcę wybrać się na tripy autem po całej Polsce, ktoś coś jakieś info, jakie miasta? co tam ciekawego? może jakaś stronka jest? w ogóle się zastanawiam jak z noclegami czy w aucie nie będzie męczące (pewnie w 2 osoby, ale nie pewne)

#podrozujzwykopem #pytanie

  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@daaniel121 @Zibi23 pyta dlaczego masz go na czarnej i przy okazji przesyła wiadomość:
"@daaniel121: Z dziewczyną jechaliśmy w Polskę z Gdańska. Toruń (1 noc), Gniezno (1h), Poznań (1 noc), Wrocław (2 noce), Opole (2 noce, jednak tylko ze względu na znajomych, których tam mamy - za bardzo nie ma tam co "zwiedzać"), Poronin (3 noce) i powrót.

Pierwsze 3 noclegi zarezerwowaliśmy na Airbnb - polecam aplikację. Mieliśmy mieszkania w samym
  • Odpowiedz
@daaniel121: ja zaraz po liceum pojechałem ze znajomym w Bieszczady przez Wrocław, Karpacz, Kotlinę Kłodzka, Oświęcim, Zakopane a następnie zamierzaliśmy wrócić przez Mazury i Pomorze do Szczecina, jednak lwią cześć funduszy zjadały pieniądze na LPG, spaliśmy w samochodzie, pod gołym niebem lub kwaterach do 25zł, stolowalismy sie w biedronce, robiliśmy ogniska lub jedliśmy na stacjach z obiadami dla tirowców gdzie za 12-15zl byku obiady dnia. Mam same dobre wspomnienie po
  • Odpowiedz
@daaniel121: Ciężko codziennie spać w aucie, chyba że masz kombi i miejsce do spania w bagażniku. Weź dodatkowo namiot albo odłóż trochę kasy na kilka normalnych noclegów żeby raz na parę dni dać plecom odpocząć. Z atrakcjami to zwykle jest tak że lokalizujesz na mapie stare miasto i dalej już nie potrzebujesz przewodnika. Ewentualnie można spróbować z aplikacjami typu Polska Niezwykła czy geocaching.
  • Odpowiedz