Wpis z mikrobloga

Czy tylko mi w apce #sts dzieją się takie cuda:

- zawiecha systemu, klikam "postaw zakład", nie udało się, klikam drugi no w końcu, patrzę postawiłem dwa takie same zakłady bo jednak ten pierwszy przyjęło.

- z trzy razy minimum dziennie wylogowuje mnie, raz jak mnie wyjabało to hasło nie pasuje ciągle, wchodzę przez stronę i loguje się normalnie, zmieniam hasło na krótsze i taki skecz trudny do uwierzenia, na stronę jak wchodzę mam nowe hasło, na aplikacji gdy wpisuje nowe nie działa i loguje mnie gdy wpisze te stare.

- dziś pokazało mi, że mam depozyt: 0,00 zł lekko wkurzony chce odświeżyć apke wylogowując się i ponownie logując, ale gdzie tam z 10 razy i nie mogę, wchodzę na stronę bez problemu i kasa jest.

- Przed wczoraj chciałem złożyć depozyt z karty której robiłem już nie raz, pięć razy odrzuciło mimo środków na koncie z sto razy więcej niż polecony depozyt, ale nie #!$%@? bo nie.

- opcje "zamknij zakład" jeszcze nigdy nie widziałem

- oglądam transmisje, jebs po 20 min "musisz być zalogowany jeśli chcesz oglądać", oczywiście zalogowany byłem, ale grzecznie wychodzę i próbuje się zalogować, tylko nie wiem jak, gdy jestem już zalogowany.

- gdy zakład przegrany to równo z gwizdkiem Ci trobią o tym, gdy wygrany to czekam nawet kilka godzin na rozliczenie.

#!$%@? janusze biznesu w #bukmacherka co za syf.
  • 2
  • Odpowiedz