Wpis z mikrobloga

Pytanie do #rozowepaski chociaż niebiescy tez maja prawo sie odezwać.
Sytuacja wyglada tak: niebieski 30+ (mający narzeczona) utrzymuje kontakt ze "starymi koleżankami" niby tylko rozmowy, pisanie, podejrzewam ze zwierzanie się sobie tez wystepuje
Tolerujecie takie zachowanie, czy do kasacji?
Czy to normalne, że facet w związku ma przyjaciółki? Bo nie rozumiem, po jaki ch*** mu inne #rozowe do wylewania swoich gorzkich żalów
  • 52
któregoś razu padło pytanie czy moze sie z nimi spotkać, ale właśnie beze mnie..


@bestronggirlxx: a Ty po co tam? XD
każdy ma prawo do swoich znajomych, do swojej prywatności i swojej przestrzeni życiowej.
Zamykanie drugiej osoby w złotej klatce ani nie uchroni przed zdradą, ani nie wyleczy z kompleksów - zrodzi tylkio frustrację w związku która będzie rosła i rosła...
@bestronggirlxx: ja pitole, opanuj się mirabelko, bo rozpieprzysz związek przez chore podejście.
Utrzymuje kilka znajomości z różowymi, niektóre trwają po 20 lat i gdyby mi moja laska wyskoczyła z tym, że mam przestać, czy coś, to bym ją obśmiał. Nie wspominam o mniejszych znajomościach, związanych np. z moją robotą, bo tych to jest kilkadziesiąt. A ina swoich kumpli też ma i też się z nimi koleguje długie lata.
Trichę zaufania.
@bestronggirlxx: ja bym tylko nie chciala, aby o szczegolach naszego zwiazku rozmawial z osobami trzecimi - uwazam, ze szacunek do partnera wymaga niewprowadzania innych ludzi w pewne sprawy prywatne.

Natomiast jak najbardziej niech ma kolezanki - jesli ufasz chlopu, to co za problem? :)
Mojemu mezowi zdarzalo sie isc na spotkanie z kobitkami, ktore znal przede mna i nie widzialam zadnego problemu. Ufam mu i nie mam sie o co martwic
ja od innych wiem, ze bywało cos więcej w przeszłości..


@bestronggirlxx: to jakieś potwierdzone info czy wymysły nieżyczliwych osób? zapytałaś go kiedyś czy coś go z nimi łączyło?
bo jeśli to jest prawda i gość okłamuje Cię w tym temacie to moim zdaniem to jest bardzo nie w porządku.

w samym fakcie, że ktoś ma koleżanki nie widzę nic specjalnie złego
@MadIen: potwierdzone, moze trochę zle to ujęłam, bo dostałam informacje, ze na pewno latał za tymi osobami i sie do nich ślinił
sam #niebieski twierdzi, ze nigdy nic nie było, ze tylko gdzieś sie kiedyś całowali, ale ja mam poczucie, ze jednak jakieś łóżko z którąś z nich było..
@whoa-mala: Jeśli jesteś ładna, to na pewno wielu przyszło to do głowy, ale byli zbyt #!$%@?, żeby to powiedzieć lub zrobić pierwszy krok.

Niestety, często o wiele łatwiej zostać CEO w korpo niż wyjść z friendzona.