Wpis z mikrobloga

Z racji tego, że za kilka dni zostanie dostarczony list z urzędu z rachunkiem na moje imię i nazwisko to stoję przed wyborem konta bankowego. Mireczki jakie konto polecacie dla kogoś kto będzie chciał mieć dostęp do swojego konta internetowo jak i przez aplikacje oraz żeby obsługa była na normalnym poziomie, a nie chce za bardzo nosić ze sobą gotówki więc fajnie by było jakby była przyzwoita opłata za posiadanie karty. Planuję długą współprace z bankiem więc chciałbym żeby to było coś na dobrym poziomie. Dodam tylko, że Lloyds odpada, bo to co na mnie zlewali to się w głowie mi nie mieści. Brak jakiegokolwiek zaangażowania z ich strony, aby wytłumaczyć co tak naprawdę jest mi potrzebne. Do tego jeszcze sami się gubili mówiąc, że list od pracodawcy z potwierdzonym adresem plus numer NIN wystarczy, a po kilku dniach przychodzi list, że jednak odrzucając moją aplikację. Chciałbym uniknąć takiego traktowania w przyszłości.
#uk #pytanie
  • 8
@Aubar: Każde konto osobiste jest za darmo. Załóż tam, gdzie Ci powiedzą, że ten list wystarczy - bo nie wszędzie uda się z nim otworzyć. Metro Bank wymaga dwóch potwierdzeń adresu jeśli mieszkasz w UK krócej niż trzy lata. Powiem tak - wybredny nie bankuje, na razie załóż gdzie pozwolą, a później się będziesz martwił.

Aa, dobra, nie list z NIN, tylko list z rachunkiem. No to w większości banków daje
@Aubar: oczywiscie. Nigdy nie mialem z nimi zadnych problemow. Raz jak mi bankomat nie wyplacil kasy to zglosilem to i oddali w przeciagu paru dni. Mialem 2 rozne konta u nich (personalne i firmowe) i nie mialem problemow.
@Aubar: W Lloyds najbardziej opłaca się konto islamskie :P

A tak na serio to ja mam od pięciu lat tam konto i nigdy nie miałem najmniejszych problemów. Apka też jest całkiem wygodna, ale już słyszałem od wielu ludzi że nie polecają więc nie wiem :P