Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, Mirabelki pomóżcie no, nie zostawiajcie potrzebującej samej ;). Pisze ponownie. Powiedzcie po jakim czasie że tak powiem odbywacie rozmowę z chłopakiem lub dziewczyną z którym się spotykacie czy już jesteście jeżeli chodzi o wasze spojrzenie na świat-mam tu na myśli, ślub, dziecko, jakieś plany na przyszłość itd? No bo wiadomo, szkoda tracić czas jeżeli ta druga osoba ma inne oczekiwania niż my. Po kilku randkach? Czy może jakoś po miesiącu, dwóch? Pytam bo ja lubię takie sprawy załatwiać dość szybko, ja nie chce mieć potomstwa ani ślubu więc szukam kogoś takiego jak ja. Ostatnio spotykam się z kimś i po kilku spotkaniach zapytałam się o to wprost, jak to u niego jest, ma w planach brać kiedyś ślub i mieć dzieci czy to dla niego ważne ale jak mu zadałam pytania to nie wiedział o co chodzi i był zdziwiony że w ogóle o to pytam tak szybko, on ma 31 lat ja rok młodsza. Dopiero jak mu powiedziałam, że ja nie mam w planach ani ślubu ani dzieci i szukam kogoś takiego jak ja to powiedział jak to wygląda u niego. A jak jest u was, kiedy o tym rozmawiacie?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 4