Wpis z mikrobloga

Mieszka ktoś może w okolicach ulicy Kapitana Edwarda Brydaka? Warto tam wynająć mieszkanie? Siatka autobusów z ulicy Wyzwolenia wydaje się całkiem częsta i sensowna ale jak widzę to jest to ta słynna Baranówka xD
Ktoś poleca/odradza lub po prostu ma jakieś doświadczenia?
#rzeszow
  • 14
@vateras131 eeee... szukasz mieszkania i bierzesz pod uwagę autobusy?

Lepiej poszukaj takiego, że do miejsca docelowego będziesz dochodził tyle ile na przystanek.
Nawet jak wyjdzie drożej to komfort i niezaleznosc od autobusow bezcenna
@FeniEnt:

Bilet miesięczny sieciowy ważny we wszystkie dni miesiąca

imienny normalny 88,00

to nie jest jakiś majątek. Jeszcze nie doszliśmy do porozumienia ale prawdopodobnie wciąż będzie się to opłacać biorąc pod uwagę porównanie do ceny rynkowej przeciętnej kawalerki w Rzeszowie.
@FeniEnt:
właściwie to nie zmieniam i ta oferta sama mnie znalazła :)
Szczerze to nie wiem czy jestem w stanie wyobrazić sobie gorsze zajęcie od szukania mieszkania... W przynajmniej 75% przypadków to takie januszostwo, że głowa mała (,)
@vateras131 jeżeli będziesz korzystał, to trudno, ale gdybyś miał odpuścić to może twój kolega wynajmie ją mireczkowi? Szukam czegoś w przyzwoitej cenie i jakości :D
@m_pom:
Nie wydaje mi się żeby było to możliwe bo generalnie właściciel nie chce wynajmować tego mieszkania, a dla mnie po znajomości robi wyjątek. Ma chyba jakiś uraz do najemców ( ͡° ͜ʖ ͡°)