Wpis z mikrobloga

Szanowne Słuchacze #rwmfm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chwilę mnie na antenie radja nie było i chciałabym poinformować zainteresowanych co do przyczyn tego stanu. Nie, nie porwali mnie kosmici i nie umieram na gruzlicę, dopadła mnie natomiast prezenterska choroba pt. wypalenie zawodowe ( ͡° ʖ̯ ͡°) Przemyślałam sobie sprawę i stwierdziłam, że skorzystam z radiowego sezonu ogórkowego i po prostu podobnie jak koledzy z redakcji zrobię sobie dłuższe wolne, a powrócę do Was ze świeżymi pomysłami i odrestaurowaną motywacją gdzieś pod koniec sierpnia. Data nieprzypadkowa - w tym czasie planuję dokonać wymiany sprzętu radiokomputerowego (w skrócie: laptopa :D), dzięki czemu i Wam będzie się przyjemniej słuchało (być może dzięki temu pożegnamy wreszcie chochliczące nam co nieco chomiki) jak i mnie oszczędzi się stresu związanego z przerywaniem i kiepską jakością nadawania :)

Życzę Wam wszystkim zatem wspaniałych wakacji i mówię - do usłyszenia!
Jakby ktoś się za mocno stęsknił, to mirkowe pw jest otwarte i czeka na wieści od Was :) Piszcie czasem jak się Wam powodzi :)

#niedzwiedzisko #misiaczej #folkowica #poranadobranoc
niedzwiedzica - Szanowne Słuchacze #rwmfm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chwilę mnie na antenie radja...

źródło: comment_7Hve3qK4phWcDjDvyHGJV6Wo1aTeGNgL.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Trzesidzida: a Ty to się w ogóle nie odzywaj, prowadziłam w poniedziałek i wtorek szkolenie w korpo, jakoś w tamtym czasie pisaliśmy gdzieś w komentarzach i co? i tłumaczę ludziom jakiś szajs, żeby zarobić, a w głowie: ciuralla, ciuralla... ARGH ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jormungand: no elo

@niedzwiedzica: WITAM PRACOWE ŚWIRY JEST 6 RANO JA WŁAŚNIE SZYKUJE SIĘ NA KOLEJNY DZIEŃ PRACOWYCH ZMAGAŃ ZROBIŁEM JUŻ POSIŁKI PODKREŚLAM POSIŁKI NA CAŁY DZIEŃ WITAM WŁAŚNIE SKOŃCZYŁEM PRACĘ TERAZ ZESTAW NAPRAWCZY TURBODŻET MIŁOSŁAW MARCOWE PAMIĘTAJ STO PROCENT W PRACY ALBO NIC, POZDRO!
  • Odpowiedz