Wpis z mikrobloga

https://www.youtube.com/watch?v=Z7KRRsG61PQ 1:33:39

Mahonek połknął haczyk donejta. Co jego reakcja mówi? Przestraszył się że Zając faktycznie podał tę informację o Medusie a Mahonek nie chce mieć dramy. Jakby zachował się gdyby nie było nic na rzeczy? Zdementowałby, a to tylko dedukcja, mam kumpla moderatora Mahonka i potwierdził mi to.

Poza tym ten śmiec medusa jawnie chalił się na lajwie że przed stremowaniem nie miał problemu podkładać kłody kolegom bo jak sam mówił "w życiu trzeba przykombinować żeby mieć lepiej, niekoniecznie wszystko legal musi być"

#mahonek #medusa #danielmagical #polskiyoutube
  • 17
  • Odpowiedz
@Usunelem_Konto: nie wiem co ty gadasz , ale mahonka poznałem przez jego omegle , o tym że był u daniela , dowiedziałem się w cholerę później , nic to nie znaczy moim zdaniem , sam sie nie triggerował na zwierzyńskiego , a to że z nim kocioła zrobił , ale zauważ że to przed daniela popularnością nie znaczy dla niego nic , najlepsze jest to że dalej ludzie pytają czy zrobi
  • Odpowiedz
Czy ten Mahonek ma stałe IP, że go ddosują? Ja bym zmienił providera, albo zagadał do dostawcy Internetu, że padam ofiarą ataku DOS.
  • Odpowiedz
@Usunelem_Konto: no i nie sądze, że miał z tego powodu ból dupy, sam wspominał,że przez to ciężej jest mu wejsć na omegle jako anonimowa osoba, nie wiem czy chciałby być znów wybijany przez szanownego abonamenciarza. :)
  • Odpowiedz
@mamazlizakiem: Zreszta chodzi tu o ZASADY. Dwulicowość Mahonka. Daniel zresztą go zapraszał do SIEBIE to on odmówił bo jak to powiedział nie ma czasu i robi zaraz po tym stream. Meduza wielki kumpel Rafonixa...Meduza który niema bólu dupy ze Mahonek zabiera mu widzów ale o Daniela ból over 9999
  • Odpowiedz
@Usunelem_Konto: Haha, nazywasz dwulicowym Mahonka, bo kumpluje się z Meduza? Zachowujesz sie jak Daniel :D odstaw internet. Widocznie Mahonek nie miał ochoty na wjazd do meliny, może obiecał coś widzom, streama z okazji wolnego, z tego co wiem, to był i nawet ogladałam. ;)
  • Odpowiedz
@Usunelem_Konto: chyba logiczne, że Meduza nie ma bólu dupy, bo jest kumplem Adriana? A grubas sam zaczepia wszystkich po kolei, wyzywa, wymyśla kolejne dramy i zostaje bez przyjaciół, z baobabem, który jest jak wrzód na dupie. Zastanów się czemu każdy ma coś do Daniela.
  • Odpowiedz