Wpis z mikrobloga

@monochromatycznie: ten argument z twittera jest z dupy wzięty. Rejestrując się na wykopie - z automatu obserwujesz całe szabmo, jakie jest. Dopiero potem zaczynasz czarnolistować. Na twitterze jest odwrotnie. Na początku nie masz nic - sam dobierasz content, jaki chcesz.
  • Odpowiedz
weź się rozpędź i jebnij w ścianę, może zrozumiesz o co mi chodziło.


@ogrod87: weź się rozpędź i jebnij w ścianę, może zrozumiesz o co mi chodziło. Znaleźli się strażnicy mirko, którym przeszkadza co inni wrzucają, sami oczywiście są ostoją wysokiej jakości contentu.
  • Odpowiedz
@Lookazz: Dobrze że powstają takie wpisy na mirko przynajmniej ułatwiają zadanie i wiadomo kogo z bóldupiących komentujących rebeli #!$%@?ć na czarnolisto XD Selekcja naturalna wersja wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@monochromatycznie: mi się podoba jak to jest podczas nba. Jak jest mecz i ktoś zaspamuje tagiem - od razu sprostowanie, że od tego jest mirkoczat ( ͡° ͜ʖ ͡°) A fakt, jak jest jakiś mecz, to 50 wpisów na sekundę na mirko w stylu "o #!$%@?", "ja #!$%@?", "ale #!$%@?ł", "hehe"
  • Odpowiedz
@blubi_su:

Zapamiętam na przyszłość żeby cię nigdzie nie zapraszać jak będę coś organizował.

Spoko, ja zawalczę o perma dla ciebie.


Ja pierdziele, ale z Ciebie mały człowieczek xD Ja co prawda nie bawię się w nietagowanie i wrzucanie zboczonych obrazków, ale mnie też możesz wpisać na listę "nie zapraszać" bo i tak nie skalałbym się przybyciem na coś związanego z takim zawistnikiem i pępkiem świata.
  • Odpowiedz
@Lookazz: Dzięki cumplu, wlasnie powiekszylem liste mangozjebow w kolekcji, bo muszą, potwarzam MUSZĄ wrzucać swoje wielce hardcorowe anime super fap obrazki. Piwniczaki rhobaki kurhwa!
  • Odpowiedz
Duzo jestem w stanie tolerowac, nawet chinskie bajki z malymi dziewczynkami, ale za brak tagow powinnien byc perm o kazdej porze dnia.


@piwniczak: łał... głos rozsądku...
  • Odpowiedz
@Arkatch: Karwasz twarz. Skądżeś wytrzasnął ten tekst? Pasta tłumaczona z angielskiego? Czy oryginalnie z polskiego? Czy jednak naprawdę samodzielnie napisałeś to cudeńko? :P
  • Odpowiedz
@adwark: To jest 100% prawdziwy tekst, a nie żadna angielska pasta. To jest tekst który otwiera oczy wszystkim homo osobnikom. Dzięki niemu dowiesz się, że jedyna droga do zostania nad jednostką heteroseksualną to chińskie bajki.
  • Odpowiedz
@Arkatch: Ah tak. Rozumiem, rozumiem o czym prawisz. Bardziej mi chodziło jednak czyż sam wyklepał tenże tekst czy jednak kto inny jest autorem tychże jakże prawdziwych słów, a ty tylko niesiesz tą wiedzę nieoświeconym.
  • Odpowiedz