Wpis z mikrobloga

@Usmiech_Niebios: Nie, to jest medycyna.

Rasizm to jest dyskryminacja, np. "nie zatrudnię cię, boś czarny, jeszcze mi klientów odstraszysz". Ogólnie jest to ideologia korzystna dla społeczeństwa, ale niestety, doprowadza do nienawiści, gdy inne rasy agresywnie próbują np. otrzymać zatrudnienie. Stąd ta cała antyrasistowska postawa.
  • Odpowiedz
  • 18
@Picfan Żarty żartami ale to prawda, jak byłem w Chinach to pewnego razu Chinka musiała coś spisać z mojego paszportu. Jak straciła mnie z oczu to zaczęła się patrzeć po mnie i innych białych nie wiedząc komu go oddać pomimo że miała w nim fotkę xd
Dla mnie oni też wyglądają mega podobnie
  • Odpowiedz
@Sirion:
Próbowałem raz oglądać ten oryginalny, azjatycki horror the ring i po kilkunastu minutach odpusciłem sobie bo zbyt dużo uwagi musiałem przeznaczać na odroznianie aktorek xD
  • Odpowiedz
zaczęła się patrzeć po mnie i innych białych nie wiedząc komu go oddać pomimo że miała w nim fotkę xd


@Sirion: aaa to dlatego biali mają powodzenie u Azjatek ( ͡° ͜ʖ ͡°) dla nich każdy z nas wygląda jak Brad Pitt, bo Brad Pitt wygląda jak każdy z nas ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ
  • Odpowiedz
@Croudflup: jak oglądałe Shin-Sae-Gye przez pierwsze pół godziny też nie rozróżniałem aktorów, dopiero potem załapałem różnice w mimice i wyglądzie, może nie każdy udaje, tylko Ty nie masz tego problemu i dlatego tak myślisz?
  • Odpowiedz