Wpis z mikrobloga

@majorponury: mieszkam w akademiku, w ktorym jest gęba i jak widzę co się dzieje jak te śmiecie sie tam schodzą to sie odechciewa. Kible obsrane / obrzygane + smród fajek i trawy + hałasy do nocy. Dziękuję postoję.
@Seima: Wiem że to portal ze śmiesznymi obrazkami jednak, po pierwsze to trochę kultury.
Druga sprawa to stan sanitarny łazienek w wiceversalu zostawia wiele do zyczenia na codzień a co dopiero wtedy jak przyjdzie więcej osób. Przyjdz zobacz i wtedy dopiero oceń.
@majorponury goście gęby dalej są normalni ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
zapraszam do ziemowita.


a tak na poważnie to taki uroki jest mieszkania w większych skupiskach ludzkich jakimi są akademiki.
@Seima: To chociaż tyle. Myślałam, że jesteś od tych żółtych szalików. Oni krytykują Gębę a sami robią chlew. Jeśli chodzi o klub to jest wg mnie lepiej, toalety są rzadziej już używane przez gości Gęby, bo po imprezie większość ludzi wychodzi, a ci co zostają (stali bywalcy) mogą korzystać z klubowej toalety. No, a hałas najlepiej zgłaszać na dole, to portier uciszy, ale starają się klubowicze nie być mega głośno (serio).
@Kressska: te #!$%@? zolte szaliki to patologia chlejaca piwsko dzien w dzien. A do Wczesniaka sie dostac to wyczyn. Zreszta mi stan vicka az tak nie przeszkadza, o wiele gorsze jest zachowanie tych zwierzat ze wsi szumnie nazywanych studentami