Wpis z mikrobloga

Sezon się skończył, skróty NBA odstawione na półkę i zabieram się za coś, co siedziało mi w głowie od dłuższego czasu. Już mi mówiono, że kopiuję od Chrisa Smoove'a to teraz czekam jak mnie oskarżą o kopiowanie Mike'a Korzemby ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Dlaczego przejście Chrisa Paula do San Antonio Spurs to jedyny słuszny wybór? Dam Wam osiem powodów.

#nba #keepthebeat #koszykowka #machinima #nba2k17 #nba2k
ojmirkumirku - Sezon się skończył, skróty NBA odstawione na półkę i zabieram się za c...
  • 5
  • Odpowiedz
@ojmirkumirku: świetna analiza w pełni się z nią zgadzam, w Rockets Chris nie ma co szukać, SASy wg mnie to idealna drużyna licząc system popa, gość jest dobrym obrońcą i kreatorem, gdybym miał typować przyszłoroczne finały zachodu SAS - GSW dałbym 4-1, zwyczajnie zamkną w defensywie każdą drużynę
  • Odpowiedz
@ojmirkumirku: obejrzałem Twój filmik, ale oprócz "bo ma tam szansę wygrać" to nie odnotowałem jakichś innych argumentów. Myślałem że coś powiesz o stylu gry i dlaczego cp+spurs mieliby szansę skontrować obecnych mistrzów z gsw, może 1v1 jak by to wtedy zagrało czy cokolwiek oprócz "bo do houston nie pasuje a spurs są nieźli" :D
Co do samego transferu to o tyle mi teraz cp3 nie pasuje w spurs, że potrzeba by
  • Odpowiedz
@ojmirkumirku: aha no i w sumie argument nr 1 przeciwko takiemu przejściu, cp3 od dawna nie był zdrowy, a że młodszy nie będzie to zamiana kontuzjowanego Parkera na kontuzjowanego Paula nie ma sensu. Lepiej postawić na 2-3 młodych gości za ten same $$
  • Odpowiedz