Wpis z mikrobloga

Witam,

Przykra sprawa że zawsze znajdzie się jakiś debil, który zakłada na szybko fajkowe konto tylko by siać ferment, w skupionej wokół czegoś społeczności. Tag powstał na prośbę społeczności i będę starał się dokumentować każdy dzień.

Uwaga, chomik ma się dobrze. Małych jest wciąż osiem, wszystkie się ruszają i popiskują radośnie.

Chomik jako źródło białka codziennie rano dostaje troche jajecznicy bez tłuszczu (na teflonie), oraz popołudniu ugotowaną na parze pierś kurczaka. Dodatkowo otrzymuje wszystkie sklepowe suplementy.

Niestety, jak napisałem wcześniej denerwują mnie uwagi typu "ona je zje". Dlatego będę wrzucać na czarną listę tego typu osoby. Zaznaczam że w dniu w którym małe się pojawiły, obskoczyłem wszystkie strony tematyczne by zwiększyć swoją wiedzę.

Jeśli są pytania, uwagi, bądź pomysły proszę pisać.

Uwagi z jakich skorzystałem do tej pory, to danie siana i papieru toaletowego.

Kolejna uwaga, chomik nie jest zestresowany.

#greenhamster
G.....t - Witam, 

Przykra sprawa że zawsze znajdzie się jakiś debil, który zakłada n...

źródło: comment_PX3ideNkDfjgBUmmhDXuVDGRWweHLU7e.jpg

Pobierz
  • 13
@GreenShot: Nie musisz go wymieniać. Dosyp trochę albo trocin albo więcej siana daj, żeby tam nie było jak na kamieniach.
Gniazdko sobie też lepsze ulepi.

Moje myszoskoczki (łohoho z 15 lat temu to było) dostawały jeszcze rolki po papierze toaletowym - zabawa przednia, a i co gryźć było, potem z tego legowiska robiły.
Jak sobie przypomne to chyba lepiej mieć nie mogły. Akwarium z trocinami i różnymi konarami, do tego na
@GreenShot: Hurr Durr, ludziom to już się totalnie w głowach poprzewracało, że chomik zestresowany.. i do tego zwierzęciu kurczaka i jaja dawać, jeszcze trochę i takie coś będzie jadło lepiej ode mnie! kiedyś to byo, kuwa.. zrzucało się takiemu co z talerza spadło ( ͜͡ʖ ͡€) ( A na poważnie to powodzenia z taką gromadą :D Po kupnie tylu kółek dla każdego to w domu spanie tylko