Wpis z mikrobloga

@Pshemeck: a niech sobie gra w tej Szwecji, za to co zrobił przy powołaniu, nie powinni nawet robić z nim wywiadu. Olał powołanie, nawet nie był łaskawy poinformować, że będzie grał dla Szwecji, tylko bez słowa pojechał na zgrupowanie Szwedzkiej reprezentacji (a przypomnijmy, że wcześniej szych rocznikach grał u nas)
  • Odpowiedz
@Kaninen: > wybór gry dla Szwecji tłumaczy zdaniem "Nooo tak trochę, źle wyszło" ()

@Kaninen: No i dalej powiedzial ze myslal o swojej przyszlosci i tak dla niego bedzie lepiej. Nie czaruj, tak samo bys zrobil na jego miejscu. Cala rodzina w szwecjii, dom, praca...
  • Odpowiedz
@IDDQDIDKFA: Właśnie nie! Rodzinę ma tu - w Polsce, a jego starzy wyjechali, do Skandynawii za pracą.
Chociaż, mając szansę wyboru - nie będąc związany z Polską, aż tak jak ludzie mieszkający w Warszawie czy jakimkolwiek innym polskim mieście, może i faktycznie - postąpiłbym tak samo...
  • Odpowiedz
INFO z dzisiaj xD

Paweł Cibicki za pośrednictwem swojego menedżera zadeklarował, że chciałby grać w dorosłej reprezentacji Polski! PZPN nie jest jednak zainteresowany takim rozwiązaniem. Co ciekawe, w niedzielę rano snajper powiedział, że nie zmieniłby swojej decyzji o grze dla reprezentacji Szwecji.


xDDD

http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/euro-u21-2017,pawel-cibicki-chce-grac-w-doroslej-reprezentacji-polski,artykul,792934,1,13589.html
  • Odpowiedz
@qlimax3: tzn. ja oglądałem jego mecz przeciwko anglikom i był niezły a co do Stępińskiego to jestem sceptycznie nastawiony lecz to wszystko nie zmieni faktu, że koleś jest perfidny xD
  • Odpowiedz