Wpis z mikrobloga

#uep #poznan #studbaza

Ludu, studiuje/studiował kto na UEPie? Wybieram poznań jako uniwerek pierwszego wyboru i ciężko mi podjąć decyzję między FiRem, a IiE.
Z matmy u mnie było w moim ściśle matematyczno-informatycznym liceum niezgorzej, mocno się przed maturą podciągnąłem itede.
Ale informatyka, to klękajcie narody, taki ze mnie antytalent. Wszystko mi się w rekach sypało cały czas, niezależnie czy bawiliśmy się akurat w Cpp, MySQL, PHP. Słabo u mnie z tym było i zajmowałem się tym na dłuższą mete na tyle, żeby nie mieć problemów oraz na tyle na ile mnie coś ciekawiło.
  • 15
@entaroadun: Wieść życie ciekawe przede wszystkim, oraz godne. A także mieć pieniądzy na warhammera i inne ćmoje boje.
Że to odpowiedź mało dająca i nie wskazująca raczej na to, że jestem ambitnym i wartościowym członkiem społeczeństwa? Co ja poradzę... :D
Z matmy u mnie było w moim ściśle matematyczno-informatycznym liceum niezgorzej, mocno się przed maturą podciągnąłem itede.


@Omni44: Matematyka z szkołach średnich i ta na studiach to dwa różne światy. Tak że na to nie patrz.