Wpis z mikrobloga

tak #ukrainainfo służy do informowania

@Aryo: Ktoś powinien się postarać o opis na górze, bo z wpisów nic takiego nie wynika.

chyba raczej relikt komuny

@Nemrod: http://roadtripbus.pl/pozyczonym-samochodem-za-granice/
Z tego wynika, że relikty komuny i biurokratyczne "raje" się tego trzymają.

#!$%@?, zdecydowanie jestem człowiekiem nowego pokolenia, bo nie przyszło mi do głowy, że coś takiego może istnieć. Dobrze, że się przez przypadek dowiedziałem, bo mieć problemy przez coś tak idiotycznego...
@czynastolatek: Najwyżej cię zawrócą. Weź sobie zgodę od ojca, możesz ją nawet wydrukować po ukraińsku, jeśli ojciec ma jakąś działalność gospodarczą, to niech przywali pieczątkę. Oni lubią pieczątki, zwłaszcza czerwone. Jak jedziesz pierwszy raz turystycznie, to potrafią sporo odpuścić.
ДОВІРЕНІСТЬ
Я, нижче підписаний Piotr Nowak, дозволяю Jan Kowalski, який проживає на вул. Przykładowa 3/4, у Warszawa, який має реєстраційний номер паспорту серії ABC1234567 до користування моїм автомобілем марки Volkswagen, модель Transporter,
@Nemrod: Thx, ale akurat Ukraina to mnie średnio obchodzi - chciałem sobie wpaść tam tylko na weekend.

Za 2 tygodnie zamierzam zrobić dłuższą trasę (m.in. Bułgaria, Grecja, Serbia, Turcja) i opcja z zawracaniem na granicy na prawdę by mi się nie widziała.