Wpis z mikrobloga

@brzydki_ork: No interesuje mnie ta 80 GB. Sprawdzałem prędkość i z anteny wyciągam 50 Mb. To i tak dużo w porównaniu z tym co oferuje mi Orange po kablu. Co masz na myśli odnośnie dużych spadków ?
@mr_abcd: powiedzmy, że gadu gadu się odpali, ale będą lagi w wymianie wiadomości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
będziesz miał tam wykupiony no limit po osiągnięciu transferu? w 80GB chyba jest w pakiecie za darmo, a to oznacza, że w ramach lte masz limit, póki się nie skapną, że za dużo zużywasz ich cennego transferu i Cię zablokują do następnego okresu rozliczeniowego, a co za tym idzie będziesz
@brzydki_ork: No właśnie nie wiem jak to działa, 80gb pełna prędkość dla mojej lokalizacji i zastanawiam się co po tym czasie. Bo gdyby spadek był np o 50% prędkości to i tak lepiej od tego co mam teraz.
Tam jest "LTE bez limitu danych", to taki fajny zabieg, który dobrze poznałem w cp, czyli bliźniaczej ofercie.
Jak osiągniesz limit 80GB to lte działa dalej, ale 3g i inne nie będą działać więc musisz mieć zasięg LTE.

Co miesiąc dla twojego obszaru jest maksymalny transfer jaki jeden klient może wykorzystać. Po osiągnięciu go masz 32 kilobity jako prędkość łącza do czasu nowego okresu rozliczeniowego. Nie, nie poznasz tego limitu, ponieważ babki