Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuje pomocy w zakupie auta. Oglądam oglądam i nie mogę nic interesującego znaleźć. Budżet niewielki bo 10k max - raczej benzyna głównie po mieście, plus raz na jakiś czas trasy 500 km w dwie strony do teściów + wakacje. Generalnie nie robię więcej niz 10k rocznie.

Nad czym myślałem: Honda Accord - Civic, za tą kasę są raczej auta w granicach 2001, trochę przestarzałe.
Vectra?
Różowemu sie podoba Scenic II, poprzednio jeździłem Megane II ale cała się posypała (1.5DCI ( ͡° ʖ̯ ͡°))

Co myślicie o C4 2006 1.6 hdi?

Dzięki za pomoc i wskazanie czegoś konkretnego.

Szukam czegoś w rejonie Wrocław Turek

#kupautozmikro #samochody #carboners #wroclaw #turek
  • 23
  • Odpowiedz
@orzeszkiziemne mam Accorda VI właśnie z 2001 roku.
Około 120 000 na liczniku(nie wiem czy kręcony czy nie, ale stan wnętrza i silnika mówi że raczej nie)
Bardzo dobry samochód, jeśli nie przeraża Cię spalanie w mieście na poziomie około 10 l.
Mam silnik 2.0 147km
Tylko nie wiem czy do miasta jest idealny, bo ma trochę długa dupe i czasami to przeszkadza w pakowaniu
  • Odpowiedz
@orzeszkiziemne: Ogólnie mnie udało się trafić na świetną wersję wyposażeniową, cztery elektrycznie szyby, automatyczna klimatyzacja, tempomat, podgrzewane lusterka i szyberdach
W ogóle nie czuje tych lat, a jeździ się dużo lepiej niż nowymi, bo dobrze czuć drogę po prostu.
Bardzo ten samochód polecam. Zmienne fazy rozrządu to genialny wynalazek
  • Odpowiedz
@orzeszkiziemne: Corolla e12 to tez bdb samochód. Poszukaj może na forum danego samochodu czy ktoś nie sprzedaje, zazwyczaj jak ktoś poświęca czas na opisywanie go na forum to i czas na utrzymanie samochodu w dobrym stanie go znajdzie :)
  • Odpowiedz
@orzeszkiziemne: kilka lat temu kupiłem Avensisa z 2000r w benzynie za te pieniądze i do tej pory tylko roboty związane z eksploatacją, gdzieś tam delikatnie ruda szmata idzie to przed zimą samochód idzie do blacharza. zajebiste auto.
  • Odpowiedz