Wpis z mikrobloga

Powiem wam, ze ja juz od poczatku mialem podejrzenia co do uczciwosci magicala, niby taki dobroduszny na pierwszy rzut oka o to na pokoj dla mlodszego braciszka zbiera, prezenty dla rodzicow kupuje, wszystko skrzetnie zaplanowane ale nie ze mna te numery bruner, po jakims czasie zaczal sie robic leniwy, mniej ostrozny w udawaniu dobrego synka, chcacego wyciagnac rodzine z patoli, pamietaccie jak wyruchal guzika na hajs? Nie sledze jego wszystkich strimow ale smialo moge wymienic takie sytuacje jak besztanie seby o fotel, nie oddanie jacy 7k, teraz niedawno namalowac #!$%@? sebie chcial, cos slysze, ze pojawiaja sie jakies kwiatki z kupowaniem subow xD podsumowujac: DanielMagical to falszywy buc, ktory kupil serca internautow graniem na ich wspolczuciu, a teraz pokazuje swoje prawdziwe ja. Smiac mi sie chce z mirkow, ktorzy jak te barany zamawialy pizze i wysylaly donejty xD Jestescie jak te polaki o ktorych mowil stonoga xD was sie powinno ruchac, boscie sa naiwni jak male dzieci xD Ja sie teraz smieje, bo nigdy nie wplacilem mu zlamanego grosza w sumie dlatego tez ze nie mam, ale to nie byl glowny powod xD
#danielmagical
  • 4
  • Odpowiedz