Wpis z mikrobloga

Mirki pomóżcie :(. Dziewczyna, z którą zerwałem ledwo po 2 dniach już pojechała sobie z kolesiem nad jezioro. Załamałem się:/. A tak niedawno specjalnie wkładałem w auto (rozrząd wymieniłem a teraz sprzęgło mi zostało), aby ona dojeżdżała do pracy, bo ja jeździłem busem, więc auto stałoby nieużywane. Dobrze zrobiłem, że napisałem jej wiadomość, że połowę pieniędzy ma mi oddać, za naprawę, czy źle? Nie wierzę w to czasem, jak tak łatwo można przejść w nowy związek bez żadnych skrupułów...

#zwiazki #zdrada

Dobrze zrobiłem?

  • Tak! 61.7% (37)
  • Nie 38.3% (23)

Oddanych głosów: 60

  • 16
@Mirabeleknienawisci: Powiem Ci, jestem strasznie #!$%@?, ponieważ ja też ciężko pracuję, ale starałem się, aby miała jak najlepiej. A tutaj taki cyrk (na boku bolec), ale wiedziałem, zawsze, że ona jest fałszywa, jej ojciec podobny był, potrafiły kłamać nawet wtedy, gdy wszyscy znali prawdę, to ten się dalej zabierał, geny po tatusiu. Wiedziałem, że ma kogoś, ale zaprzeczała, udowodniłem jej wchodząc na facebooka
@matelusz: To nie ma poprawić, chciałbym aby poniosła jakąś odpowiedzialność, ja mogąc zainwestować w coś innego dane pieniądze inwestuję w nią, aby było jej wygodnie, tak to by #!$%@?ła autobusem, a ona jak mi się odwdzięcza? Jeszcze na koniec wszystkiego to moja wina była