Wpis z mikrobloga

Hej,

moze mi pomozecie zrozumiec tego grupona: https://www.groupon.pl/deals/dorato-sp-zoo

Kupilem tego grupona gdzies w kwietniu (99PLN).
Podczas wizyty zostalem poinformowany ze to jest grupon 'znizkowy', czyli musze doplacic 250 PLN (normalnie usluga kosztowala 250 + 350 = 600 PLN, wiec de facto 450 PLN zamiast 600 PLN.

Ogolnie uslugodawca mnie uprzedzil ze jest to blad w opisie na gruponie i zostalo to juz przez nich zgloszone (niestety nie mam na to potwierdzenia).

W opisie widnieje cos takiego:
"W przypadku przekroczenia wartości grouponu różnica dopłacana jest na miejscu. Do grouponu w cenie: 49,99 zł – dopłata 150 zł, 69,99 zł – dopłata 170 zł, 99,99 – dopłata 250 zł."

Skad mam wiedziec czy przekroczylem wartosc gruponu? Kiedy wystepuje ten 'przypadek' ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzisiaj widze z ten grupon dalej wisi i wprowadza w blad ludzi (przynajmniej wg. mnie).

Probowalem porozmawiac z pomoca grupony w tej sprawie i zrozumiec dlaczego tak sie dzieje, jednak mialem wrazenie ze Pani po drugiej stronie czatu mnie nie rozumie, jakbym rozmawial z robotem, zrzuca wszystko na uslugodawce.

Co o tym myslicie?
  • 3
@fabus zwykle liczenie że ktoś nie doczyta dodatkowych zapisów (o tej dopłacie),

Ogólnie dobry Januszowy pomysł na wyciągnięcie kasy od nieświadomych ludzi
@fabus no właśnie o to chodzi. To zwykła praktyka na grupiponie? Zresztą, staram się czytać opisy i bym nie miał z tym problemu, gdybym wiedział że to jest Groupon znizkowy.