Wpis z mikrobloga

halko #rozowepaski potrzebuję trochę Waszej rady ( ͡º ͜ʖ͡º)
zakupiłam sukienkę jak na pic rel pod wpływem emocji, leży bardzo dobrze i na pewno będę miała gdzie ją założyć
problem polega na tym, że pierwszy raz w karierze nie mam do czegoś butów
sandałki na szpilce byłyby do tego w sam raz, ale wolałabym coś nie na obcasie (albo jakiś niewysoki) macie pomysły? (,) ratujcie coleżankę
#modadamska #pokazsukienke
dziewczynaszamana - halko #rozowepaski potrzebuję trochę Waszej rady ( ͡º ͜ʖ͡º)
zaku...

źródło: comment_zsRltp2IeW83EFaUViOori3xMjtQ8YLb.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • 1
@dziewczynaszamana: same here, tak myślę co do tej sukienki to na pewno nie buty w tym samym kolorze czyli te wyżej co kolega podesłał odpadają- imo.
Może czarne eleganckie wiązane baleriny w szpic, które teraz są mega modne? Albo nie wiązane, ażeby na przodzie miały jakiś ozdobny błyszczący bajer.
  • Odpowiedz
@funkiey: może być niebieski ( ͡º ͜ʖ͡º) no właśnie koniecznie musi być coś lekkiego, bo sukienka więcej odkrywa niż zasłania xD i byłoby słabo mocno zabudować stopy. te szpilki są 10/10, ale można się w takich zamęczyć. mówisz, że takie zwykłe lekkie sandałki ale bez obcasa też będą git?
  • Odpowiedz
@dziewczynaszamana jak na moje oko to tak. Zależy może też bardziej dokąd masz zamiar zakładać tę sukienkę, ale jeśli to jakiś luźny letni wypad (niekoniecznie impreza) to płaskie jak najbardziej. Na jakieś bardziej formalne spotkania raczej jej nie założysz (ale to pewnie wiesz ;p), za to jakieś imprezy zbiorowe też będzie niezła, ale myślę że wtedy lepiej będzie się prezentować szpilka.
  • Odpowiedz
@dziewczynaszamana: buty muszą być wizualnie delikatne. Jeżeli jakiś obcas wchodzi w grę to może postaw na niewysoki słupek? Bardzo modne są teraz, tylko niebiescy czasami kręcą nosem że wyglądają klockowato :P Jeżeli nie, to zostają płaskie sandałki z cienkimi paseczkami bądź może tak jak @R039 proponuje wiązane balerinki. Raczej nie srebrne bo będzie za dużo srebra, ale akurat takie na szybko znalazłam :)
AgniechaWykopuje - @dziewczynaszamana: buty muszą być wizualnie delikatne. Jeżeli jak...

źródło: comment_Ur1Sv8l8bi8J5SJOCKHfozSbCAzPOF9X.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@AgniechaWykopuje: BOŻE te buty po lewej to buty księżniczki i właśnie się zakochałam (ʘʘ) niestety takie w szpic odpadają z tego samego powodu co obcasy, mam trochę problemy ze stawami i takie buty są po prostu bardzo niewygodne na dłuższe noszenie. wydaje mi się, że na słupku będą ok, a te po prawej model bardzo pasuje. jeżeli nie srebrne to jakie, żeby nie kontrastowały?
  • Odpowiedz