Wpis z mikrobloga

Ten reportaż (a konkretnie to co wg zapowiedzi miało w nim być a nie było) podłamał moją słabą wiarę w szanse na sensowne wyjaśnienie tej sprawy. A w tle tego dodatkowo - z pewnością zupełnie przypadkowe - nagłe odejście akurat teraz Kuklewicza, pożegnanie się z Gadowskim (przynajmniej wg jego oświadczenia), itp. Gadowski mówił szokujące rzeczy o pewnym mieście - ale media zamiast ruszyć temat najwyraźniej ruszyły Gadowskiego....

Czas chyba odpocząć sobie od tej sprawy, bo cóż tu jeszcze można zrobić skoro sprawy tak się mają... Wyżej tyłka nie podskoczysz... Wszystko wydaje się być pod kontrolą, nawet grupa na fejsbuku (patrz post użytkownika Zielonkas: https://www.wykop.pl/wpis/24399373/w-rolach-glownych-dobrodzieje-i-spolecznicy-bartos/)...

Więc chyba pozostaje już tylko czekać na oświadczenie Prokuratury, które będzie ostatecznym sprawdzianem... Dla mnie będzie ono miało decydujący wpływ na to, czy jeszcze będę w tym naszym nieszczęśliwym kraju chodził w przyszłości na wybory.

#magdazuk #csiwykop #magdalenazuk
  • 4
  • Odpowiedz
@gigaset:

Ten reportaż (a konkretnie to co wg zapowiedzi miało w nim być a nie było) podłamał moją słabą wiarę w szanse na sensowne wyjaśnienie tej sprawy.

Czas chyba odpocząć sobie od tej sprawy, bo cóż tu jeszcze można zrobić skoro sprawy tak się mają...


Twoja reakcja jest zrozumiała. Powiem więcej - myślę, że dokładnie taki był cel tych 'zagrywek'.
  • Odpowiedz
@kknnoo: Tylko że ja nigdzie nie napisałem że zapomnę. Ani że zamiecenie tej sprawy nie będzie miało u mnie skutków. Wręcz przeciwnie, napisałem że w takim wypadku ja (i moja rodzina) więcej na taką władzę nie zagłosuję. Wątpię by taki był ich cel, więc niech się grubo zastanowią bo może właśnie tych głosów im zabraknie następnym razem.
  • Odpowiedz