Wpis z mikrobloga

@klinQQ: Kolego na nie lepiej dorzucić 2000 zł i kupić coś lepszego ( ͡° ͜ʖ ͡°), dobra żarty na bok. Kup co ci odpowiada tyle żeby było markowe, bo jak się zepsuje po gwarancji to większa szansa naprawy.
  • Odpowiedz
Kup co ci odpowiada tyle żeby było markowe, bo jak się zepsuje po gwarancji to większa szansa naprawy.


@Agent_M: po co przepłacać za markę, jak zapłaci 1/3 ceny to może co 2 lata kupować nowe urządzenie zamiast bujać się po płatnych serwisach.
  • Odpowiedz
  • 1
@klinQQ
Ja mam młot udarowy macallistera, kosztował 200zl z kompletem wierteł i przecinaków.
Mam ją 5 lat w domu i teraz wziąłem ją na budowę. Robiłem sobie prąd, kucie, wiercenie i wycinanie koronką fi 80 pod puszki. Liczyłem się że padnie i pojadę po coś bardziej markowego ale na złość nic.
P.S. uchwyt szybko zaciskowy to nie sds. Szybko zaciskowy dokrecasz ręką, sds wpina się w uchwyt (futerko). Każde wiertło lub
  • Odpowiedz
@klinQQ Celma już nie jest polska. Chińczycy kupili znak i tłuką. Polecam jakiegoś Boscha lub Skill. Byłem zaskoczony ostatnio jak mi po prawie 2 latach uznali gwarancję i naprawili. Zazwyczaj nie naprawiają bo "źle użytkowanie"
  • Odpowiedz
@elmyn: do domowych zastosowań rewelacja, sporo wierciłem w ścianach, kułem bruzdy korzystając z młota udarowego. Wiertarka jest godna polecenia. tylko trzeba kupić wiertła SDS bo nie miałem. Ale ogólnie bajka.
  • Odpowiedz