Wpis z mikrobloga

@fixie: dlaczego? emocje to ludzka rzecz. to jest młode konto, niech banują. ale ty sobie u mnie nieźle naważyłeś piwa. jak nie przyjedziesz np. ze śliwowicą na zgodę, to może być słabo, gdy się spotkamy. tak tylko piszę.
  • Odpowiedz
@fixie: serio? ale powtórzysz mi to wszystko w twarz? bo o to cię w pierwszej kolejności poproszę. nie chce mi się jechać, bo myślę, że jesteś nikim. jak tylko się dowiem, że się wybierasz w moje rejony, to napiszę, żebyś przemyślał dwa razy, czy ile tam potrzebujesz. na dziś wiem, że jesteś w sumie nikim i mam cię w dupie, ale radzę nie obrażać górali, bo się zatrzymasz jak będziemy robić
  • Odpowiedz
@fixie: zadałem ci proste pytanie. czy powtórzysz mi w twarz to co pisałeś. nie powtórzysz, nawet w obstawie. i tak ześmy się pośmiali. może więc zaproszę ciebie, tu, w góry. na przehybę się wybieram. ktoś mi musi potrzymać aparat, bo swoje waży. wpadaj, pośmiejemy się. nie wiem tylko, #!$%@?, z kogo.
  • Odpowiedz
@fixie: a jaki byłby uśmiech, gdybyś wyłapał wtedy na dziąsło? weź się nie ośmieszaj i po prostu staraj, żebym się nie dowiedział jak będziesz się wybierać w polskie góry, bo dostaniesz taki #!$%@? (weź sobie screena zrób teraz), że się nie wyzbierasz. okazuje się, że tak naprawdę jesteś nikim, ale ja po sądach nie będę latać. odłóż na dentystę, protetyka czy coś takiego i czekaj.
  • Odpowiedz