Wpis z mikrobloga

@Tetrachloroizoftalonitryl: bo taka prawda, w WOTLKU było już za dużo ulatwień ale to jeszcze ten dobry wow. Potem za dużo kombinowania i gra straciła klimat. Sam gram właśnie na tym serwerze na Lordaeron bo zamknęli Hellground, a jak wbiłem już wysoki lvl to otworzyli Outland ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Ja teraz siedze sobie na firestorm Legion i jakoś przyjemnie się gra. Co prawda jest pare błędów ale praktycznie nie zwraca się nie uwagi.


@Remax166: xD

Nie ma w pełni działających serwerów classica, który wyszedł 12lat temu. Ale priv z Legionem na bank są dobrej jakości.
  • Odpowiedz
@Remax166 tbc niesie za soba duzy ładunek nostalgii i to jest największym motorem tego serva. Ja tez o wowie uslyszalem gdy przechodzil w tbc, a to ze bylem wczesniej zajarany bohaterami wc3 roh i tft wciągnęło mnie na dluzej.
  • Odpowiedz
@Remax166 mało tego, krainy z dodatku tbc są conajmniej kosmiczne, samo przejscie przez dark portal i muzyczka po drugiej stronie zawsze zostawia na mojej skórze ciary na dlugie minuty.
  • Odpowiedz
@archstanton: ja tam nigdy nie rozumiałem tej nostalgii. Outland jest dość średni, tricki projektowe, które do dziś odbijają się czkawką (silvermoon city i wyspa od exodaru, które notabene są na outlandzie).
  • Odpowiedz