Wpis z mikrobloga

@test_user: buty mam granatowe, zamszowe, krój jak garniturowe, ale mniej oficjalne rzecz jasna. spodnie różne, granatowe najczęściej, mam tez dżinsy. z pora roku moze być ciężko, bo zalezy mi na uniwersalności. ale przyjmijmy, ze raczej nie lato tylko chlodniejsze miesiące, wiec materiał moze być grubszy.
  • Odpowiedz
Najlepiej by tkanina marynarki byla raczej matowa i miała wyraźny splot tkaniny. Gladka, lekko polyskliwa będzie wyglądać jak sierota po garniturze. Do tego fajnie mieć szersze klapy i nakladane kieszenie. Zajrzyj do Suit Supply, Lancerto, może nawet Albione czy Bytom będą cos miec. Na pewno nie kupuj żadnych poliestrowych, bawełna troche lepsza, ale najlepiej miec welne badz mieszanki welny z jedwabiem (i ew. lnem, ale to raczej letnio). Z kolorów dobrze nie
  • Odpowiedz
@pixxel: Dodam jeszcze żebyś unikal wąskich klap i marynareczek krótkich jak damski żakiet. Jak spojrzysz na zdjęcia SuSu to zobaczysz ze korpus jest dłuższy od rękawów i to wygląda dobrze w noszeniu, zakrywa tyłek zamiast go eksponować (jak damskie żakiety).

Kraty tez sa w porzadku. Jak sie obawiasz ze zbyt ekstrawaganckie szukaj takich o małym kontraście - krata bliska kolorowi zasadniczemu. Jest obniżona formalność pasującą do casualowej marynarki, a nie jest
  • Odpowiedz