Wpis z mikrobloga

@DrDoktor: No i odpadając w 1-2 rundzie dostaniesz paczki słabsze, ale... ale szczególnie teraz opłaca się otwierać srebrne paczki. jest kilka totsów srebrnych + srebrne karty które chodzą po 5-15k.
@DrDoktor: po pierwsze, to trochę grzeczniej jaśku. Po drugie: nie gram draftów i nie gram też musą i mane. Jeśli ktoś chcę tracić hajs na grę na którą i tak już wydał pieniądze, to jego sprawa. A z tymi coinsami na +, to już dobrze #!$%@?łeś, bo wyda ta kilkadziesiąt złotych, a może się okazać, że na takiej paczce jak wymieniałeś na + będzie ze 4-5k. No faktycznie bardzo opłacalne. Niech
@DrDoktor: od debili wyzywa mnie gość, który używa emotki "XD" Świat się kończy. Jeśli chcesz, to trać swoje kieszonkowe od matki na fp. Innym tego nie radź, bo może fifa nie jest dla nich sensem życia i nie muszą dla tej gry wydawać realnych pieniędzy żeby wyjść na plus, jak to napisałeś 1 coinsa.
@woland9: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Jakie to Polskie, zaglądanie innym do portfela :D Boli cię dupa że cię nie stać? Jego stać, chce wydać SWOJE pieniądze a ty się zachowujesz jakby kradł twojej matce z portmonetki xDDDD
Twoje pojęcie o tej grze jest znikome a zgrywasz eksperta, dobra rada ode mnie... naucz się na poprawkę z przyrody zamiast zajmować się czymś co dla ciebie jest czarną magią. W życiu nie wydałem złotówki na fp
Jakie to typowe dla gimbazjalisty, że nie potrafi pisać poprawnie po polsku. Nie będę się przepychał już z umysłową amebą, bo nawet nie zrozumiał co napisałem, ale wydał swój jakże błyskotliwy i mądry osąd.
@woland9: OOO JESTEM TAKI POWAŻNY PRZECIEŻ JESTEM JUŻ W 3 GIMNAZJUM XDDD oj synku, leć na czarno bo nie mam ochoty czytać twoich pseudointelektualnych wysrywów xDDDDD