Wpis z mikrobloga

@wojciech-baron: A po co ma to robić? Niech media, czołowe strony internetowe o tym mówią i piszą. Taki Boxdel miałby z tego tytułu zbyt wielkie problemy.
Taki Isamu ma kontakty w branży, ma też swoją "armię". Jednak dużej korporacji by nie ruszył. Piszcie do telewizji, czołowych gazet i stron internetowych. Nie warto zrzucać takiego szamba na barki jednej osoby.
@wojciech-baron: A IsAmU ma już nową #!$%@?ę nazywa sie na TWITCH (Ukrainka) Instagram Koposova_ wstawiała już z nim zdjęcia i wstawiała z nim zdjęcia i jak ludzie się skapneli i zaczeli o tym pisać to usuneła wszystkie zdjęcia !
@Myszoskocznia: ja się tym nie zajmuje, mam kanał od gier i od lifestyle, dramowego nie prowadzę. Wychylanie się w tej sprawie to wiele miesięcy batalii która jest nie na moje siły i chęci. Ja o Isamu już pisałem, coś tam kiedyś działaliśmy półtorej roku temu, ale to nie oznacza, ze biorę odpowiedzialność za jego czyny. Od piętnowania takich zachowań jest Boxdel, Muani czy Gargamel którzy prowadzą kanały oparte o dramach.