Wpis z mikrobloga

#pokemirko #przygodydantego #plemiona

Dantemu odbija i po 10 latach wraca do gier przeglądarkowych :D. Namówiony przez kolegów zacząłem grę na s115, ale startowaliśmy długo po rozpoczęciu świata. Pomimo tego, że jestem top10 kontynentu i top 600 w ogóle, to jednak to nie jest to co gra od startu. Gram i będę grał tam dalej, ale teraz szykujemy się na grę od początku na s117, który startuje w czwartek o 22:22. Gramy na dwa plemiona, aby ogarnąć większy teren w trochę innych miejscach. Na Ogame i nieistniejącym już GalaxyWars/Space4k prowadziłem top1 sojusze. Teraz będę się bawił tutaj.

Chętni do dołączenia? Jeśli tak to nie logujcie się do plemion, tylko dajcie znać tu, albo na priv. Nie będzie zwykłego startowania w plemieniu albo zapraszania się. Jest strategia na start.

Świat jest bez farmienia, więc odpada kupa czasu jaką trzeba poświęcić na grę. Config świata:

Świat 117

  • 22
@mihix: Jak pisałem, odpada kupa roboty bez farmienia, a i przez plus minus dwa pierwsze tygodnie to tylko klepanie budynków będzie. Jak coś to tyle czasu miałbyś na decyzję czy będziesz dalej grać, zanim trzeba będzie poświęcić więcej czasu, bo się zaczną jazdy szlachtą.
@MiltonSquire: Ja też pierwszy raz zagrałem dopiero niecały miesiąc temu. Natomiast pc niepotrzebny. Ściągasz apke na telefon i wiele rzeczy jest wygodniej robić z niej. Ja tyle z niej korzystam, że jak nadchodzi wieczór i zapada ścienienie to jestem w szoku jeśli zdarzy się wejść z kompa ;), bo na apce nie zrobili tego bajeru.
@Legendowsky: Nie prowadzę plemienia. Jestem obecnie na froncie wojny, od 4 dni ... w sumie to nawet trochę dłużej, nie mam życia bo ciągle klinuję albo odpieram ataki, za atakami ^^. A od ponad miesiąca kończę grę i nie mogę, bo chciałbym wakacje sobie zrobić, ale nie mogą mnie #!$%@?ć :P, a tak skończyć po prostu, trochę mi szkoda.