Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o serialu, opinie zbiera całkiem ok, więc pewnie do obejrzenia - tylko mam rozterki co w wypadku, gdy byłem mega fanem całej sagi, wielokrotnie oglądałem filmy, czytałem książki, nie będę miał problemu z oglądaniem? Nie będzie za nudny? Myślę, że autorzy są tego świadomi i powinni z tego wybrnąć, ale jak to wyszło? Chcę się przekonać, pierwsze odcinki obejrzałem, ale jakoś nie mogłem tak bez Hopkinsa( ͡° ʖ̯ ͡°) Muszę zrobić drugie podejście :P

#seriale #hannibal
  • 11
  • Odpowiedz
@ddaroo: Jeden z tych seriali co świetnie zaczęłi (dobry pierwszy sezon), a potem poziom spadł tak żałośnie, że ciężko było się zmusić żeby oglądać kolejne odcinki (do tej pory nie dokończyłem 3ciego sezonu i chyba już nie dokończę ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
  • Odpowiedz
@ddaroo: Warto. Wszyscy marudzą na 3 sezon, a on był po prostu podzielony na dwie części, z pierwszą bardziej udziwniona. Natomiast druga część trzeciego sezonu już jak najbardziej ma więcej akcji.
  • Odpowiedz
@MrKrisBas: @Xune: @wikop: a jaka jest fabuła (bez spoilerów ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) ten książkowy/filmowy wątek + poboczne? czy głównie ten książkowy/filmowy tylko rozciągnięty na sezon? Jak tak to nie będzie za nudne dla kogoś kto świetnie za tę historię z obu obecnych perspektyw (a nawet trzech)?
  • Odpowiedz
@ddaroo: #!$%@?łem spojler, w 1 sezonie will chodzi na terapie do hannibala, zajmują się tymi mordercami, ciekawy sezon, potem ktoś z policji ( ͡° ͜ʖ ͡°) informuje morderce ze po niego idą i na tym jest 2 sezon. trzeci to nawet nie wiem o czym jest, kompletnie niezrozumiały
  • Odpowiedz
@ddaroo: IMO masa zmarnowanego potencjału. Przerost formy nad treścią bardzo widoczny niestety... dużo wątków mogło zostać bardziej pociągniętych bo były fajne pomysły na morderców których ścigali Hannibal + FBI ale szybko poucinane. Zdecydowanie za mało akcji a za dużo psychologicznego gówna
  • Odpowiedz