Wpis z mikrobloga

@tetris795 bo zastanawiają mnie czasami ludzie którzy chca #!$%@? hajs w błoto i kupić zegarek za 300zł. to #!$%@? możliwy przedział cenowy na zakup zegarka. serio albo kup f91w albo dozbieraj trochę
zastanawiają mnie czasami ludzie którzy chca #!$%@? hajs w błoto i kupić zegarek za 300zł


@gatchweek: czemu w błoto? za 300zł spokojnie się kupi zegarek ze stali nierdzewnej i będzie chodził długie lata. To nie jest kosmiczna technologia, kawałek metalu i prosty kwarcowy mechanizm.
@tetris795: Dokładnie tak jak napisał @arsum. Ja też zaczynałem od zegarka za 300zł, mój lorus chodzi po dziś dzień(6 lat). Na Casio i Lorusie się nie zawiedziesz...w tym przedziale cenowym mają najlepszy stosunek jakość/cena.
@Emill: poniekąd gatchweek ma trochę racji, że ten przedział zrobił się bezsensowny ;) 2 lata temu taki MDV-106 można było dorwać nówkę sztukę za 190 zeta, nie za 280 ;D i to już po imporcie i marży importera z grey marketu ;D Jak deflacja na czymś była przez te dwa lata to nie wiem na czym, na pewno nie na zegarkach ;D A tak BTW to MDV-106 to fajny, porządny, tani
@Admof: ja akurat kupowałem świadomie wiedząc o zegarkach które proponujesz.. długo śledziłem forum zegarkiclub.pl.
Automatu celowo nie chciałem, bo taki zegarek to niestety nie tylko same zalety. I dokładać jasne, że można.. i można to robić całe życie, tylko akurat dla mnie zakup zegarka nie jest priorytetem życiowym i nie noszę go po to aby komuś imponować lub podnieść sobie poczucie wartości..
Tak jak z samochodami- jeden kupuje go aby jeździć