Wpis z mikrobloga

@asddsa123: 5 łyżeczek masła, 3 łyżeczki oleju kokosowego, i na szklankę założyłem plasticzek z filtrem zasypałem kawe tam i przelewało się powoli. Wrzątek elegancko rozpuścił wszystko. Dodałem troszkę spienionego mleka, bo tłuszcz z masła idzie do góry i się fajnie połączył z pianką. Od dłuższego czasu się zbierałem i wyszło zajebiście. Od dziś w diecie to must have. Spróbuję na wsi załatwić swojskiego masła to będzie sztos xD
M.....r - @asddsa123: 5 łyżeczek masła, 3 łyżeczki oleju kokosowego, i na szklankę za...

źródło: comment_HV4HNyIfKLKfkDQ2nIulguPEa36guq81.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@MMercator 5 łyżek masła i 3 oleju kokosowego? To by wyszło 50 gram masła i 30 oleju, ale liczmy połowę tego 30/15. Co najmniej 350 kcal, zajebiste nisko kaloryczne śniadanie milordzie. Dlaczego akurat bullet proof coffee, a nie np. bullet proof litre of Coca-Cola?
  • Odpowiedz
@morgahard:

Uno - nikt nie mówi, że ma być to niskokaloryczne. Do 14 nie odczuwałem głodu, więc zostaje mi do 7h na zjedzenie 2000 kcal ( liczmy, że było nawet 500 kcal). Poza tym do 500 kcal wchodzi normalne śniadanko.

Dos - pozwala łatwiej wejść w stan ketozy. Idealne dla osób na diecie
  • Odpowiedz
@MMercator iksde, to dlaczego nie jesz lodów i czekolady zamiast tego. Serio wolisz jeść rozpuszczone masło zamiast np. ciasteczek? Rozpiskę się rozpisuje samemu pod siebie, pod swoje własne cele, możliwości, styl życia, tryb życia, pracę i smaki, w taki sposób, żeby spełniały założenia zbilansowanej i zróżnicowanej diety, więc nie rozumiem skąd miałyby się w niej wziąć, rzeczy których nie lubisz lub nie masz czasu przyrządzić.

Śniadanie 500 kcal z tłuszczów, w
  • Odpowiedz