Wpis z mikrobloga

#radiomaryja #tvtrwam

Mógłby ktoś podać linka do wykopu gdzie był ładnie przedstawiony artykuł o tym dlaczego tv trwam tak bardzo potrzebuje być nadawana w telewizji cyfrowej (była mowa o 70mln długu). Nigdzie nie mogę znaleźć tego znaleziska.

PS Chętnie przyjmę też inne linki odnośnie ciekawszych wydarzeń związanych z TV Trwam i Radiem Maryja, bo na jutro robię referat na religię właśnie o tych mediach i przyda mi się każda informacja.
  • 5
  • Odpowiedz
@Luxik: Niestety, ale nasz ksiądz jest dosyć nietypowy i i zbyt poważnie angażuje się w role nauczyciela (pytania, sprawdziany, kartkówki, referaty zrobione w 100% samodzielnie, lektury ewangelii i sprawdziany z nich itp.) A referat robię zawsze na kontrowersyjne tematu (poprzednio "Kościół jako instytucja- Wady i Zalety) w których to bardziej staram się pogrążyć go w oczach klasy. Nie mam nic do księży, ale ten jest wyjątkowo chamski i arogancki w
  • Odpowiedz
@Patres: Wypisz się z religii, szkoda czasu na głupoty, poważnie. Jakbym miał tak zasuwać w liceum z religią zamiast matmy, czy geografii, to bym się wypisał jak najszybciej ;) Ale Twoja decyzja, mnie to nie kręci.
  • Odpowiedz
@Luxik: Myślałem nad tym, ale w przyszłości mógłbym mieć problemy gdybym chciał wziąć ślub kościelny, a ten jeden rok to jeszcze wytrzymam oraz trzyma mnie jeszcze to, ze sporo frajdy sprawia mi dyskusja z księdzem (na temat np. Diablo, Harrego Pottera czy też funduszy kościelnych)
  • Odpowiedz
@Patres: Skoro jest do podyskutowania to fajnie. Ja miałem dwóch, jeden był spoko, ale tylko w 1 klasie, potem był taki miły, tatusiowaty, ale nie dało się z nim poważnie podyskutować. A w tym wieku młodzież raczej szuka dyskusji, a nie katechetycznego gadania.
  • Odpowiedz