Wpis z mikrobloga

Witam @OrangeEkspert dnia 10 IV złożyłem wypowiedzenie w salonie o rezygnacji z abonamentu i z numeru który miałem nie chce prepaida od Was od razu dziękuję za ofertę, dnia 14 V kończy mi się umowa na abonament a dnia 23 V nastepuje "rozwiązanie umowy zgodnie z regulaminowym okresem wypowiedzenia"
Dzisiaj mamy 24 V a moj nr dalej jest aktywny,można dzwonić i pisać,pisałem na czacie w Moj Orange z miła Pania i Ona stwierdziła ze żadnej rezygnacji nie składałem... jakos dwa tygodnie temu dzwoniłem na infolinie zeby sie dowiedziec czy wszystko wpłynęło i jest ok,powiedziano mi ze tak,wiec pytam co jest ? Oczywiscie bedziecie chcieli zebym zaplacil abonament za jeszcze ten okres rozliczeniowy ktory juz powinien mnie nieobowiazywac ?
Czy mam Wam w prywatnej wiadomości wysłać zdjęcie rozwiązania umowy z salonu czy tutaj wklejać ?
#orange
  • 7
W ogole na stronie Moj Orange mam takie cos
Okres rozliczeniowy kończy się za 30 dni, 23 czerwca 2017
Umowa zakończyła się 10 dni temu, 14 maja 2017

Jaki okres rozliczeniowy ? skoro ja tego nr nie powinienm juz miec.
@Clear: Bylem przed chwila w salonie gdzie skladalem wypowiedzenie i babka powiedziała ze moje zamowienie zostało wstrzymane,ale nie wie czemu,znow je aktywowala i za dwa dni ma nr byc wylaczony.
Tylko co by sie stalo jak zgodnie z umowa wyrzucilbym karte 23 V i korzystal z nowej.
niech orange wezmie kogos za łeb tam,tak samo babka z czatu z "Moj Orage" ona nie widziała zadnego wypowiedzenia.
Na nieszczęście jeszcze zona ma
@UjekF nie chce nic mówić, ale znając życie będziesz musiał zapłacić za ten okres rozliczeniowy. W Orange wszystko robi automat, nie człowiek i wedle Orange automat jest nieomny i to co on zrobi nie podlega dyskusji.
@GratisLPG no też tak myślę ... Zapłacę 89 zł za dwa dni przedłużonego abonamentu nie z mojej winy,babka w salonie twierdziła że nic takiego nie będzie miało miejsca za miesiąc się okaże.